Podzim

| Vydáno:

To, že nastal podzimní čas, poznáme podle několika faktorů. Studentky již založily minisukně a tílka hluboko do šatníku a vytáhly punčochy, kabátky a šály. Studenti se snaží hrát Rosmertě na city a doufají, že jim do čaje kápne něco na zahřátí, ačkoliv vědí, že ta je vždy neoblomná. Příčná ulice se přizpůsobuje poptávce, listí se barví do různobarevna a profesoři vytáhli teplé pletené ponožky. A samozřejmě nesmíme zapomenout na syndrom kašlajícího a smrkajícího hradu…

Selena

| Vydáno:

Šokující přiznání profesorky Seleny Enail Smithové, citujeme slovo od slova: „Lidičky… já su taková mrcha .. já byla někdy v minulém životě asi zmijozelská studentka.“
Profesorka Smithová byla ihned atakována nechápavými pohledy zmijozelských a vlastně i mrzimorských. Sledujte nás pečlivě, o jejím bytí/bití vás budeme informovat.

Bodování

| Vydáno:

Třetí výukový termín je v plném proudu, a když pohlédneme na bodové hodiny, zajisté nás napadne, že letos bude boj o Školní pohár velmi zajímavý! Mrzimor a Zmijozel se dotahují na 14 000 bodů, a prozatím se řadí mezi hlavní rivaly. Nebelvír prozatím ukořistil něco přes 8000 bodů a Havraspáru se podařilo sesbírat něco přes 5000 bodů a tudíž je víceméně jasné, že modří letos do boje nezasáhnou.

Mrzimor

| Vydáno:

Mrzimor hlásí změnu na postu správce obrazárny. Po Winterlynn Critchflow byla tato funkce svěřena Sophii Saradoně, která sotva nastoupila do prvního ročníku, všem již však stačila ukázat, kolik kreslířského talentu v sobě má. Gratulujeme!