Pat a Andy

| Vydáno:

Před zařazovací slavností se ještě stihlo duo žlutých studentů převléknout do fialového hábitu. Patricia Baloure a Andrew Uroboros za přičinění duhy, jednorožce a třpytu přešli na druhou stranu a my je co nejuctivěji vítáme v profesorském sboru. Zajisté jsou vzácnou posilou! Nechť jsou jejich předměty žádané a mají nervy z oceli…

TaT

| Vydáno:

Pánové Twilfitt & Tatting otevřeli svůj krámek ku příležitosti nadcházející slavnosti. Dámy zde našly pár moc pěkných nových i starších kousků, ale pánové zatím nejsou s nabídkou spokojeni… v nejtemnějším rohu krámku na ně čekal jediný pánský háv… bude tento nedostatek do začátku slavnosti vyřešen?

NiT

| Vydáno:

Pár dní před zařazovací slavností byl doplněn i butik Stříbrná NiT, po valné většině šatů se jen zaprášilo. A pak že studenti… tedy spíše studentky nemají peníze. Zbylo jim vůbec na výuku?

IV začátek roku

| Vydáno:

Inspektor výuky Filius Orionis je před začátkem nového školního roku v jednom kole. Tu ho vidíte, jak pobíhá po hradě a za zády má dav profesorů, když se vrací, má za sebou dav studentů… někdy se davy spojí. Jindy sedí osamocen ve svém kabinetu nad stohem pergamenů a mumlá něco, co zní jako hrůzostrašné kletby… inu, nemá to v tuto dobu vůbec lehké a my mu držíme palce, aby to přežil ve zdraví a nemusel být hospitalizován u sv. Munga.