Tad

| Vydáno:

Kouzla našeho hradu jsou neuvěřitelná! Jeden den profesor Trottertickler mluví o tom, že by se nechal přeoperovat, a druhý den pak po vyhlášení Ceny Roweny z Havraspáru z ředitele Elénéra vypadlo: „Děkuji profesoru Trotterticklerovi a gratuluji držitelce řádu.“ Asi bylo přeoperování doopravdy kouzelně rychlé, jen ne na ženu. Je nám líto, profesore!

Řády

| Vydáno:

Inspektor výuky se rozhodl ocenit nadstandardní práci udělením Picatrixova řádu čarodějů, a to profesorce Mintace Orionis. Na řadovou profesorku byla povýšena Keša z Borové. Za řádnou výuku udělila Studentská rada řád Vox Scholaris profesorkám Any Dawson a Marylin Cuthbert. Všem moc gratulujeme!

OVCE

| Vydáno:

Letos jsme byli svědky složení pěti zkoušek OVCE: Astoria von Pens z předmětu Kouzelnické svátky, Beteramis Athenodoros a Calla Torová z Péče o kouzelné tvory, Inees Rut Gowstring z Právního minima kouzelníka a Lucas Redferrum ze Sedmi divů světa. Všem gratulujeme!

Ostrý brk

| Vydáno:

Řád ostrého brku si z rukou z koule šéfredaktorky Denního věštce přebraly dvě šéfredaktorky: šéfredaktorka Corvina Declaratio, Aya Watanabe, a šéfredaktorka Hadího krále, Saiph Lacaille. Oběma moc gratulujeme!

Poháry

| Vydáno:

Už několik dní před závěrečnou slavností bylo jasné, kdo si odnese famfrpálový pohár, a ještě déle bylo rozhodnuto o novém držiteli školního poháru. Na slavnosti už šlo vlastně o formalitu a bujaré oslavy. Školní pohár si odnesl Nebelvír, který nasbíral 63 220 rubínů. A famfrpálový pohár letos získal Havraspár, který se až do posledního zápasu pral o vítězství se žlutou kolejí. Oběma kolejím moc gratulujeme!

Ceny zakladatelů

| Vydáno:

Známe letošní nositele cen zakladatelů jednotlivých kolejí. Cenu Roweny z Havraspáru si odnesla Ewenlia Lerche. Cenu Helgy z Mrzimoru získal Theodor Mudd. Cena Godrika Nebelvíra putovala k Esmeraldě Milagrosa a Cenu Salazara Zmijozela si převzala Noah Limbani. Všem oceněným moc gratulujeme!