2. kolo NTDV

| Vydáno:

Nováčci, zbystřete! Druhé kolo věštecké soutěže pro nováčky právě probíhá! Nenechte si ho ujít! Úkoly jsou snadné, ceny štědré! Svá vypracování můžete posílat až do 16. 7. Držíme vám palce!

Konkurz

| Vydáno:

O rozšíření řad profesorského sboru dosud projevil zájem jeden kouzelník. Chystá se učit některá z nových fialek, nebo zájem projevil někdo z dlouhodobých hradních zaměstnanců? Zvládne zájemce projít konkurzem madam Barbary, a pokud ano, jaký předmět si pro nás připravil?

Časopisy soutěže

| Vydáno:

Téměř všechny hradní časopisy s počátkem července spustily letní akce. Nováčkům by neměla uniknout soutěž v Denním věštci. Všem hradním obyvatelům pak vzrušující akce Na Divokém západě, kterou pořádá Žlutý Trimeles. Nebo dobrodružná plavba za divy světa ve Lví tlapou. Hadí král pak nabízí zpestření pro všechny módní nadšence – Miss Hogwarts. Program na léto je rozhodně pestrý. Nenechte si jej ujít!

Prázdný hrad

| Vydáno:

První týden prázdnin je za námi a zdá se, že po aktivním roce hradní obyvatelé stagnují. Nikde nikdo! Máte stejný pocit, že je na hradě nějaký klid? Otázkou je, jestli se všichni rozutekli různými směry k mudlům, dohánějí ve svých pokojích spánkový deficit či si jen nepozorovaně a mlčky užívají léto?