Kagíky L24

| Vydáno:

Kagíkovská sezóna začala! Členové kolejí se už můžou podívat, co přesně ke splnění nových kagíků potřebují udělat. Mrzimor už dokonce stihl spustit několik testů, ale žádného kagíka zatím nesplnil.

Valentýn

| Vydáno:

Hrad na Den svatého Valentýna zaplavila láska. Dostupný byl nejen obchod U Srdcové královny, kde se daly zakoupit květiny, valentýnky, valentýnský dárek i zamilované předměty, ale novou kolekci ven vypustila také madam Malkinová. Většina obyvatel hradu je zas o několik galeonů lehčí, ale na druhou stranu má o krapet barevnější šatník. Děkujeme!

Zaplněné třídy

| Vydáno:

Nabrousili jste si lokty? Ne? Pak se nedivte, že se na vás nedostalo. První se podle očekávání naplnila Famfrpálová praxe od Amandy Wright. Ani ne za minutu byla všechna místa obsazená. Do deseti minut se zaplnilo Knihomilství od madam Marylin Cuthbert.

Šemík a KI

| Vydáno:

O skvělé předměty letos nebude nouze, neboť kromě těch, které se otevírají poprvé, přibylo několik zajímavých tříd vyšších ročníků a otevřela se i řada starších předmětů, které dlouho studenti zapisovat nemohli. Mezi ty patří například Šéfredaktorské minimum nebo Kouzelnické instituce. Tak co si zapíšete?

Předměty v infu

| Vydáno:

Známe seznam předmětů na příští rok! Informace o výuce jsou kompletní. Zcela nově vyučovaným předmětem je Kariérní přípravka profesorky Minette, ta arsenál doplnila ještě Nitročarami. Bodohrotičství a Prefektování a primusování pak bude vyučovat ve dvojici s madam Wright. Amanda sepsala samostatně navíc Famfrpálovou praxi. Poprvé se otevírá taktéž Astrální cestování a Zeměplochismus pod taktovkou Sally-Ann Olson, Selena Enail Smithová pak bude poprvé vyučovat Kryptozoologii. Držíme profesorkám palce, ať se jim předměty dobře učí!