Sépie

| Vydáno:

Není to tak dávno, co nás postihla pandemie nemoci calycocorsus stipitatus. V dnešních odpoledních hodinách hrad postihly obavy o zrak. Hrad a jeho obyvatelé byli zahaleni do sépiových barev. Módní nadšenci postrádají barvy, věkově pokročilí téměř žádnou změnu nezaznamenali. No a duchové už nejsou takoví, jaké je pamatujeme. Jsou před námi snad další těžké chvíle? Jak dlouho tento stav potrvá?

Zmijo Bystrozor 2

| Vydáno:

Zmijozel se ve čtvrtek 13. června pustil do bystrozorování. Bubák dlouho odolával, poslední ránu mu nakonec zasadila prefektka Rhea De Morgan. Zmijozel tak o 100 bodů poskočil a dostal se před Nebelvír. Spokojení Zmijozelští se pak rovnou pustili do kagíka Magizoologista II. Toho se jim ovšem získat nepodařilo.

Turnaj povinné souboje

| Vydáno:

Karty jsou vrženy! Tedy termíny povinných turnajových soubojů. Pan řídící byl však vstřícný, a pokud stihnete odehrát vzájemný turnaj do data povinného, můžete se spolu se soupeřem domluvit a učinit tak. V případě nedoražení na povinný turnaj prohráváte kontumačně.

Nebel alchymista

| Vydáno:

Na kagíky uprostřed týdne? Proč ne, Nebelvírští se do nich pustili ve středu. Padli dva magíci, ale první pokus o Alchymistu o 1 lektvar nevyšel. Druhý pokus byl již úspěšný a Nebelvír tak dorovnal Zmijozel na 450 bodech.

Havr kagíky

| Vydáno:

I Havraspár se ve čtvrtek pustil do plnění kagíků. Nejprve vařil lektvary pro Alchymistu III. První pokus nevyšel o 24 lektvarů. Druhý pokus se ukázal jako úspěšný. Výprava za bubákem se proměnila v nervydrásající drama, když Irenne Lois Calder a Ali Rodgerová porazily bubáka v posledních dvou minutách! Do konce časomíry zbývalo necelých 20 vteřin. Havraspár se tak ujímá vedení v kagíkovém poháru s 1 050 body.

Havr specialista2

| Vydáno:

Po delší době další kagík, tentokrát havraspárský! A nakonec úspěšný! Modří nás napínali dlouho, co si budeme, nakonec však Specialistu II. splnili. Zbývá posledních pár dní, kdy bude možné kagíky plnit, asi teď tedy uvidíme mnoho pokusů – kolik z nich však bude úspěšných? Jsme zvědaví!

Wellness

| Vydáno:

Kouzelné kadeřnictví rozšířilo nabídku svých služeb o wellness. Bouchli jste v laboratoři? Nevadí, kadeřníci vám setřou saze z tváří a nemusíte svůj účes hledat v záplavě dalších. Automaticky vám nabídnou ten, se kterým jste bouchli, a to jen za 1 srpec.

Mrkání

| Vydáno:

Mrk, mrk! V úterý ráno začaly studentky na hradě pomrkávat na své okolí. Že by šlo o další update vrstev na postavičkách? A bude mrkání trvalé? To se nejspíš brzy dozvíme.