Zjistěte svou budoucnost

| Vydáno:
Pokud máte pocit, že doba vybízí k tomu, abyste se ptali na svou budoucnost, pak s vámi rozhodně souhlasíme. Na hradě se toho děje tolik, že zkrátka nejde nebýt zvědavý. Víte, co teď máte? Máte jedinečnou možnost položit otázku, a když budete mít štěstí, dostanete na ni i odpověď. Zdarma… to se vyplatí, no ne?

Velikonoční soutěžení

| Vydáno:
Milí čtenáři Denního věštce,
ačkoliv jsme v našem kouzelnickém světě ponořeni do pergamenů bez ohledu na svět venku, Velikonoce si k nám našly cestu. Ne každý to však kvituje s nadšením – někteří se opačnému pohlaví po celý den vyhýbají, protože se nechtějí setkat s pomlázkou či ledovou vodou. Přesně pro ty jsme si připravili letošní oddechovou aktivitu – tradiční věšteckou soutěž.

Soubojový klub očima třeťáků

| Vydáno:
Už jen hodiny zbývají do konce školního roku. Čeká nás závěrečná slavnost a postup do dalších ročníků. Živě si vzpomínám, co se dělo v tuto dobu před jedním hogrokem. Téměř všichni studenti druhých ročníků okupovali chodbu se vstupem do soubojového klubu a nedočkavě hypnotizovali dveře. Toužili se konečně dostat do těch tajemných prostor, které jim byly stále uzavřeny. Uplynulo několik měsíců a mnozí z nich se v soubojovém klubu cítí jako doma. Jak získávali své zkušenosti? Jaké kouzlo jim stále unikalo? A jak si vedou ve sklepení? Odpovědi na tyto i jiné otázky najdete v tomto článku.

Sedmero k přežití Vánoc pro Zmijozelské

| Vydáno:

Pro jedny svátky klidu, pohody a volných dnů, pro jiné zase zábava, spousta jídla a pohádky a pro ty další nekončící utrpení plné skřítků, co na něčem frčí, příliš hlasitých rolniček a ubíjejících front, které se dá vyřešit jen přemístěním na opuštěný tropický ostrov. Pro krizové chvíle je tady naštěstí Rozumbrada! Sedm zaručených rad, jak přežít Vánoce, jen a pouze pro zmijozelskou bandu!

Olivový bibliokoutek X.

| Vydáno:
Ale ale, desáté vydání našeho bibliokoutku. To by chtělo něco speciálního, co říkáte? Nebo ne? Nebo raději speciál až někdy jindy? Tak jako tak vás čeká opět pět knížek, které – trochu předbíhám – musíte přečíst! Můžu slíbit, že těšit se můžete na nějaký zajímavý tip z povinné četby, neopomeneme dramata, dětskou knížku, naši hradní knihovnu nebo jeden poklad, který musíte, ale musíte přečíst! Pojďte se na to podívat spolu se mnou.

Zjistěte svou budoucnost!

| Vydáno:
S koncem dalšího školního roku se vám jistě dere na mysl spousta otázek. Však léto také skýtá mnoho dobrodružství! Přesvědčte se nyní, zda vám vaše plány vyjdou! Zjistěte, jestli vás nepostihne nějaká katastrofa. Bude léto úplná nuda? Odjedete někam a už se nevrátíte? Či snad máte jiné otázky? Na všechny známe odpověď!

Valpuržina tak trochu jedovatá osmisměrka – vyhodnocení

| Vydáno:
Milí naši čtenáři, kvůli omamným výparům jsme se s Valpuržinou tak trochu jedovatou osmisměrkou ocitli v bezčasé věčnosti. Zacelení časoprostorové trhliny, o kterou se v rámci Sedmiboje postarali naši stateční studenti, však pomohlo, a tak se i my vracíme do přítomnosti. Je nejvyšší čas vyhodnotit píli těch, kdo se mezi jedovaté rostliny odvážili vstoupit.

Zaostřeno na bodohrotiče

| Vydáno:
Máme za sebou sotva první termín výuky. Na jakékoli úvahy o potenciálním Snaživci roku Zima 2018 je příliš brzy. Naopak není nikdy na škodu poohlédnout se za časy minulými. Víte, kdo jsou legendy školy v bodování a jaké mety pokořily? Pojďte si to s námi připomenout!