U čaje s vítěznou trojicí sedmibojařek

| Vydáno:
Letošní klání Sedmiboje máme úspěšně za sebou a můžeme se na něj už jen s úsměvem ohlížet a vzpomínat. Na čaj a pár slov jsem si dneska pozvala ty neúspěšnější dívky letošního ročníku, tedy Narcisse Cinereu, Sherly WildDragon-CumberBee a Annie Wise. Co všechno nám o svých zážitcích, pocitech a účinkování v Sedmiboji prozradily?

Sedmiboj 2018: 7. kreativní úkol

| Vydáno:
Je to tady! Sedmibojaři zdárně prošli posledním praktickým úkolem a před nimi se objevil úplně ten poslední úkol, který je dělí od konce! I když by se někomu mohlo zdát, že sedmibojaři trpěli dost a na konci by si zasloužili nějaké to oddechové zadání, opak se stal pravdou. Zvládli poslední kreativní úkol všichni? Nebo je některý ze sedmibojařů nadobro uvězněn v časoprostorové trhlině? Čtěte a dozvíte se, jak nakonec všichni skončili!

Sedmiboj 2018: 6. kreativní úkol

| Vydáno:
Aréna Sedmiboje se pro soutěžící otevřela již pošesté! Všichni přeživší soutěžící praktickým úkolem doslova proletěli a nezaváhali. Jejich nadšení a radost z konečně kratšího úkolu však skončila dříve, než začala. Po přečtení zadání kreativního úkolu na většinu opět padly mdloby a jejich povzdechy byly slyšet po celých pozemcích školy. A co že si na soutěžící pořadatelé připravili tentokrát?

Sedmiboj 2018: 5. kreativní úkol

| Vydáno:
Sedmiboj nás zase nezklamal a nabídnul mnoho krásných vypracování, ale bohužel i tento týden jsme se museli rozloučit s další účastnicí. Diskutovalo se i o návrhu na penalizaci a jeden ze soutěžících zvolil možnost napsat Nevím. Co nám přinesl pátý kreativní úkol?