Drsné ovce

| Vydáno:

Již si můžete pročítat práce OVCE letošních absolventů, které jsou postupně zveřejňovány. Proslýchá se, že profesoři letos mají hranici pro V nastavenou velmi vysoko a očekává se, že u obhajob nebudou své studenty šetřit. My jsme zvědaví, jak to nakonec celé dopadne.

Annya v žluté

| Vydáno:

Při detektivním pátrání po tom, proč ředitelka Mrzimoru vypadá, jak vypadá, se u hradní kuchyně míjeli mrzimorští studenti jako na běžícím páse. Jedna žlutá studentka však postávala u vstupu do kolejní místnosti tak dlouho, až to začalo být divné. Šlo o zmijozelskou Annyu, která na sobě měla mrzimorské kolejní předměty! Plánují spolu madam Oresta a Annya snad nějakou rošádu? A ví o tom pan ředitel?!

Oresta v zelené

| Vydáno:

Pokud jste si mysleli, že profesorský sbor rozšířila nová posila původem ze Zmijozelu… jste na omylu! Prozatím se žádné změny v hábitech nekonaly. To „jen“ madam Oresta změnila vizáž a garderobu. Co vede dlouholetou ředitelku Mrzimoru k takové změně? Hlásí se od teď k zeleným? Snad se nám podaří zjistit, co za tím vězí.

Vrstvy

| Vydáno:

Pořadí dýně-hnojůvka-vejce-sníh? Cože? To se jen ve Velké síni mohutně házelo vším možným na pokyn madam de Nagy. Celý Den hůlky byl ve znamení podivných událostí: objevily se plešky, mizely nohy, ženám rašily vousy a profesorům mizely nosy. Mohlo za to testování vrstev na postavičkách.

Nové účesy

| Vydáno:

V Kouzelném kadeřnictví se v sobotu objevily nové účesy. Na hradě tak můžete potkat mnoho dam v růžové. Velmi populární je bob à la Marilyn Monroe, který je k dostání i pro brunetky.