TTK

| Vydáno:

Na hradní bráně se objevil letáček s nápisem „Wizards Welcome“ a bradavickou pečetí. Že by se chystalo něco velkého? Kuloáry se šíří zvěsti o Turnaji tří kouzelníků

SK zavřen

| Vydáno:

Soubojový klub zase mimo provoz. Kdo ví, zda se můžeme těšit na novou vymoženost. Proslýchá se, že někdo sesílal ohnivá kouzla tak horlivě, až poničil několik dveří a stěn. Jak to je ale doopravdy?

Hradní pátrání

| Vydáno:

Během posledních dnů bylo vidět několik studentů i profesorů a zaměstnanců, jak bloumají po hradě. Mnozí z nich s pátravým pohledem zírali do různých zákoutí hradu. Někdy i vícekrát po sobě, aby se přesvědčili, zda opravdu dobře vidí. Sem tam se někdo zaradoval, jiný zasmušile kroutil hlavou, drbal se na čele či krčil rameny. Ano, tak to vypadá, když nový supervizor soutěží vypíše soutěž, kde se mají hledat části hradu.

Žlutá top10

| Vydáno:

Po kagíkách hurá na pohár? Bodovací TOP 10 sluníčkově září a minimálně 8 jezevců využilo každý den zápisů k zapsání nového předmětu. Že by ukázka kolejní soudržnosti namotivovala žluté k útoku na bodování, které naposledy ovládli ve školním roce Zima 2020?