Závěrečná slavnost Léta 2024

| Vydáno:
Ve čtvrtek 27. června bylo ve Velké síni až podezřele klidno – ještě aby ne, když se alespoň polovina dámského osazenstva hradu přehrabovala v šatních skříních svých i cizích, aby se připravila na nadcházející závěrečnou slavnost roku Léto 2024.

Olympijský zpravodaj 2024: Finále

| Vydáno:
Poslední finálový závod se uskutečnil 8. května v tradičních šest hodin. O vítězích již ale bylo rozhodnuto. Trio Noširo – Číčák – Okanagan letos mezi sebe na stupně vítězů nikoho nepustilo. Komu z trojice letos nevyšlo načasování formy? Obhájil někdo svůj loňský výsledek? A máme naději na větší konkurenci v dalším roce?

Rozřazovací slavnost L24

| Vydáno:
Po masivním náboru na sociálních sítích během zimních prázdnin čekalo na rozřazení hned 216 studentů – to je nápor, jaký Moudrý klobouk už dlouho nezažil. Jak se s tím nakonec popral a která kolej vyšla z rozřazování nejlépe?

Zařazovací slavnost roku Zima 2024 ve znamení efektivity

| Vydáno:
Někteří nováčkové čekali celé prázdniny, ti čerstvější lososové sotva pár dní. Pár minut po šesté hodině odpolední 8. září 2023 se ale dočkali všichni. Někteří v nových šatech z Twilfitta & Tattinga, někteří v uniformě z druhé ruky, všichni dostali příležitost nasadit si na hlavu Moudrý klobouk. Jak to probíhalo?

Závěrečná slavnost Léta 2023

| Vydáno:
Den za dnem jsme zápasili s překážkami i se radovali z maličkostí, které nám přinesl uplynulý rok. A jak to tak bývá, čas, který utíká neúprosně a nekompromisně, nás dovedl zase až k závěrečné slavnosti. Ta bývá vrcholem celého školního roku a obzvlášť v létě nám startuje dlouhé prázdniny. Co se na letošní slavnosti událo, jaká jména padla a jak dopadl soubojový turnaj?

Olympijský přehled: Známe vítěze první mazlíčkovské olympiády!

| Vydáno:
Úderem šesté hodiny dne 21. května odstartoval poslední finálový závod ve šplhu, a my tak známe historicky první olympijské šampiony ve všech třech kategoriích. Narušil někdo nadvládu tria Nerys – Číčák – Noširo z prvních kol, nebo bylo rozhodnuto už po prvním kole? A proč se olympiády nezúčastnila jedna z krysích favoritek? Kdo podával nejvyrovnanější výkony? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte níže.