Rozřazovací slavnost L24

| Vydáno:
Po masivním náboru na sociálních sítích během zimních prázdnin čekalo na rozřazení hned 216 studentů – to je nápor, jaký Moudrý klobouk už dlouho nezažil. Jak se s tím nakonec popral a která kolej vyšla z rozřazování nejlépe?

Zařazovací slavnost roku Zima 2024 ve znamení efektivity

| Vydáno:
Někteří nováčkové čekali celé prázdniny, ti čerstvější lososové sotva pár dní. Pár minut po šesté hodině odpolední 8. září 2023 se ale dočkali všichni. Někteří v nových šatech z Twilfitta & Tattinga, někteří v uniformě z druhé ruky, všichni dostali příležitost nasadit si na hlavu Moudrý klobouk. Jak to probíhalo?

Závěrečná slavnost Léta 2023

| Vydáno:
Den za dnem jsme zápasili s překážkami i se radovali z maličkostí, které nám přinesl uplynulý rok. A jak to tak bývá, čas, který utíká neúprosně a nekompromisně, nás dovedl zase až k závěrečné slavnosti. Ta bývá vrcholem celého školního roku a obzvlášť v létě nám startuje dlouhé prázdniny. Co se na letošní slavnosti událo, jaká jména padla a jak dopadl soubojový turnaj?

Olympijský přehled: Známe vítěze první mazlíčkovské olympiády!

| Vydáno:
Úderem šesté hodiny dne 21. května odstartoval poslední finálový závod ve šplhu, a my tak známe historicky první olympijské šampiony ve všech třech kategoriích. Narušil někdo nadvládu tria Nerys – Číčák – Noširo z prvních kol, nebo bylo rozhodnuto už po prvním kole? A proč se olympiády nezúčastnila jedna z krysích favoritek? Kdo podával nejvyrovnanější výkony? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte níže.

„Teď musíme se sjednotit, za jeden táhnout provaz“ aneb rozřazovací slavnost Léta 2023

| Vydáno:
Nejen nováčky netrpělivě očekávaná rozřazovací slavnost se uskutečnila 29. ledna 2023. Již dvě minuty po 18. hodině se ve dveřích Velké síně objevil pan ředitel, což početné obecenstvo odměnilo nevěřícnými a uznalými pohledy na věžní hodiny. Síň se ještě chvíli poté dál plnila obyvateli hradu.

Rozřazovací slavnost

| Vydáno:

Ve čtvrtek 3. 2. 2022 proběhla zařazovací slavnost, na kterou netrpělivě čekalo 96 nových tváří. Co se dělo těsně před slavností a jak to vše probíhalo? Do atmosféry rozřazování vás jistě dostanou i odpovědi několika nováčků těsně před zařazením.