Sedmiboj 2018: 2. praktický úkol

| Vydáno:
Sotva se sedmiborci po týdnu relativního klidu rozkoukali, čekal je druhý praktický úkol. Na to, jak se s ním poprali a kdo byl tentokrát nejúspěšnější, se půjdeme hned podívat.

Přesně 14 dní po zahájení prvního úkolu sedmiboje, se 26. 3. otevřely brány arény podruhé a sedmiborci se museli opět rvát s nástrahami, které jim organizátoři připravili.
Tentokrát nebylo třeba hrabat se v hlíně ani čistit jezero. Tentokrát se spíš zdálo, že se naši sedmiborci pomalu kvalifikují na pošťáky. Roztřídit poštu a vyslat správné sovy však nebylo tak snadné… a nebo bylo?

Jako první se po vzoru prvního kola vrhla do arény nebelvírská sedmiborkyně Annie Wise. Zdá se, že Annie má opravdu pro strach uděláno, nebo naopak netrpělivostí skoro nadskakovala. Tak jako tak se s nástrahami arény jako správná lvice porvala jako první.

Dlouhou dobu se pak v aréně nedělo nic. Zbytek nebelvírského týmu se tentokrát rozhodl vyčkat na tu správnou chvíli, a tak se druhou odvážnou stala krátce před polednem Angela QuickBow. Prolétla arénou jako blesk a pro danou chvíli sesadila kralující Annie z trůnu.

Třetí odvážnou sedmibojařkou, která se rozhodla, že odpoledne je nejlepší čas na pokoušení arény, byla Eivli SSelene. V tu dobu však zřejmě konstalace hvězd nebyla úplně nejpříznivěji nakloněna a Eivli tak Angelu na trůnu nechala vysedávat dál. Zároveň byly také zaznamenány penalizace, což čas ještě více protáhlo, ale sovičky nakonec své dopisy k doručení dostaly. Ani další sedmiborkyně, Astoria von Pens, dosud kralující Angelu nesesadila. Zde dělal úkol dosud největší problémy, ale co je teď, nemusí být příště, a tak budeme rozhodně držet palečky do dalších kol!

Ani s další sedmiborkyní, Narcisse Cinereou, se Angela ze svého místa nemusela hnout. Narcisse po chvilce rozvažování svůj úkol hrdě dokončila a mohla si alespoň na chvíli oddechnout. Takřka v závěsu za ní se rozhodla arénu pokořit i Elisa de Lunne. Netrvalo dlouho a i druhá zástupkyně Havraspáru měla svůj úkol úspěšně splněný.

Večer se pak aréna rozburácela nadšeným povzbuzováním opět, a to když svůj úkol přišla splnit Emma Ellie Lewis. Úkol pro ni byl tentokrát snazší než v posledním kole a ani drobná penalizace jí nezabránila stanout v první polovině. Jen hodinu na to vstoupila do arény Lilian Isabella Rorrs, která prolétla úkolem jako nejrychlejší koště na trhu a do té doby kralující havraspárkou sedmiborkyni sesadila z trůnu. Nedlouho po ní vstoupila do arény i poslední zástupkyně Nebelvíru, Naomi Car Raynolds. I její čas byl opravdu dobrý, na novou vládkyni tabulky to však nestačilo. Třeba se příště zadaří!

Následujícího dne večer se zkompletoval i tým Zmijozelu, když se se svým úkolem přišel poprat jediný mužský zástupce Zpytlehněv Zďáblíkov. Tentokrát si s úkolem poradil o moc snáze než při minulém úkolu a uvidíme, co nám ukáže v dalších kolech.

Další den vtoupila do arény poslední dvojice sedmiborkyň. Nejprve hned ráno Sherly WildDragon-CumberBee, která se s úkolem poprala statečně, a nedlouho po ní i poslední z letošní dvanáctky, Annie Reprobrate. Za chvilku bylo dobojováno a sedmibojaři se už všichni mohli plně věnovat druhému kreativnímu úkolu.

Ve 2. praktickém úkolu tak bylo pořadí následující:
1. Lilian Isabella Rorrs, 0:11:05
2. Naomi Car Raynolds, 0:25:48
3. Angela QuickBow, 0:25:51
4. Annie Wise, 0:30:05
5. Elisa de Lunne, 0:42:35
6. Emma Ellie Lewis, 0:44:24
7. Narcisse Cinerea, 0:46:55
8. Zpytlehněv Zďáblíkov, 0:50:32
9. Sherly WildDragon-CumberBee, 0:54:03
10. Annie Reprobrate, 0:58:15
11. Eivli Sselene, 1:04:11
12. Astoria von Pens, 1:47:10

Penalizacím se někteří sedmiborci nevyhnuli, ale to samozřejmě není žádná ostuda. Všichni svůj úkol zdárně dokončili a mohli se vrhnout na vypracování úkolu kreativního.

A tímto nám 2. praktický úkol skončil. Nezbývá nám než počkat, co se bude dít dál a držet všem sedmiborcům pěsti, protože minimálně to si rozhodně zaslouží!

Pro Denní věštec
Theresa Brendi

Komentáře

  1. Sssovy, všude byly sssovy… + vyděšeně šeptá a odhání neviditelné pařáty a zobáky +

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *