Ve dvou se to lépe táhne

| Vydáno:
Již je to nějaký čas, co byla vypsána a ukončena soutěž „Ve dvou se to lépe táhne“, která ve Velké síni způsobila menší rozruch, nebo spíše oživení, a z některých studentů a studentek se stali horečnatí dohazovači. Navzdory tomu, kdy nadšení v síni bylo veliké, konečný výsledek příspěvků byl vcelku žalostný. Jak to tedy vše nakonec dopadlo?

Celkem mne kontaktovalo 7 dohazovačů či dohazovaček, kteří mají o obyvatelích našeho krásného starého hradu takové znalosti, že se pokusili spárovat i ty největší mrzouty, kteří se mezi námi vyskytují. Jejich dohazování bylo vždy důkladně podloženo – ať už věštěním z hvězd, z čajových lístků, z podrobného dešifrování drbů, či jen na základě důkladného pozorování. Ano… i to pozorování hraje velkou roli. Jména hogwartských dohazovačů vám samozřejmě neprozradím. Anonymita je pro jejich práci velmi důležitá a kdo ví, kolik budoucích neodhalených párů by kvůli jejich odhalení nevzniklo.

Ponořte se tedy důkladně do následujících řádků, nic nebude jako dřív.

Jak je známo, pánů je na hradě velmi málo a těch, kteří jsou aktivní a vystrkují nějakým způsobem růžky, je ještě méně. Proto není divu, že studenti Zpytlehněv Zďáblíkov a Mark William Callaway byli velmi častou volbou pro mnoho dívek.

Zpytlehněv Zďáblíkov + Andra Tigers

Párek číslo jedna je Zpýťa a Andra. Po pravdě jsem si zprvu myslela, že párem fakt jsou, protože oba jsou na zabití. Každopádně si myslím, že Zpýťova záliba v Andřiných copánkách má hlubší význam. A taky se Zpýťa neustále zajímá o to, co Andra jí. Hlídá jí účes, linii… Že by byl on ta domina ve vztahu?

Mark William Callaway + Helen Miltonová

Dva žlutí aktivci, které potkáte všude možně po hradě. On je jezevčí rebel, ona je nadšená prvačka, která k němu vzhlíží. Mohl by to být příběh jak z pohádky. Jedničkářka a frajer školy.

Helen Miltonová + Zpytlehněv Zďáblíkov

Prostě dokonalý pár. Protiklady, které by se mohly přitahovat. – uchichtne se – Zpýťa zloun, co miluje prachy. Helen věčné sluníčko, co si taky rádo mamoní. Možná by se mohla naučit od Zpytlehněva mít víc ostré lokty a on od ní trochu víc toho „mít rád“. Navíc Helen je pro Zpýťu jedinou nadějí, protože je asi jediná na hradě, která v každém vidí kousek dobra.

Nena Campbell + Zpytlehněv Zďáblíkov

Je to ten nejstarší příběh ve vesmíru. Kluk pozná holku. Tedy v tomto případě kluk pozná peníze. No a to by nebyl pan Zpytel, aby nechtěl holku s tím největším kontem na hradě!

Mark William Callaway + Mary Anne Vulpes

Dědula a bábinka. Oba jsou pro mě tady jako rodiče, tak proč by nemohli být spolu?

Nena Campbell + Zpytlehněv Zďáblíkov

Vzhledem k tomu, že nepocházíte ze Zmijozelu, tak asi nevíte, jaké to je, usínat se strachem, jestli se probudíte na posteli, nebo na zemi, protože pokladník se zase rozhodl, že je na čase prodat nepotřebný nábytek. Partnerství s nejbohatší studentkou snad Zpytlehněvovi přinese klid do duše… a zeleným studentům taky.

Pánové jsou evidentně u dam na roztrhání a můžeme v budoucnu očekávat ve Velké síni boj o jejich přízeň. Blíží se snad nová bitva o Bradavice?

Ale nyní přejdeme i k dalším studentům, kteří se v hledáčku dohazovačů objevili. Musím říci, že dohazovači se ničeho nebojí, a jakmile vidí dokonalý pár, musí si ho zaznamenat.

Leila Dusk + Annya Liddle

Leila ráda nakupuje. Většinou samé blbosti, ale to není důležité (navíc je to asi věc názoru, co je blbost, že). Důležité je, že za to utrácí hodně peněz, kvůli čemuž se dostává do finančních potíží. Jsem zastánce názoru, že vztah s Annyou, která je známa svými vynikajícími vztahy s mudlovskými obchody, jako jsou např. Kaufland nebo Lidl, by jí přinesl nejen sortiment s kvalitním zbožím, zároveň ale i slevy. Jaký užitek by měla Annya? Nu… asi žádný, ale vztahů, kde jeden si žije jako v bavlnce a druhý trpí, je spousta.

Domlisa Pelinbrosa + Freddy Reddy

Jeden jako druhý. Domlí stále spí (Šípková Růženka) a Freddyho můžete stále potkávat, jak sebou „praští“ na gauč v kolejce. Jejich vztah by jistě byl velmi pohodový. Večerní dýchánky na gauči. Vidím je tam spolu, jak sedí a cukrují.

Edmund Heusinger + Andra Tigers

Dokonalý temný dark emo styl Edmunda by se hodil k perfektnímu zorro vzhledu slečny Andry. Alespoň by se nemuseli trápit s praním bílého, nebo dokonce barevného prádla!

Isabell Tenebris + Selina Garcia

Selina, která je momentálně na dovolené u tučňáků, je v prostorách školy známá hlavně svou láskou k oblečení. Stejně tak Isabell. Kdykoliv se na Příčné ulici objeví nová kolekce, Isabell a Selina jsou ty první, kdo se nacpou do obchodu. V prosinci jsem dokonce byla svědkem velmi vyhrocené situace, kdy se děvčata poprala o bledě modrý svetřík. Myslím, že kdyby to dámy daly dohromady a dělily se o své šatníky, všem by se hned líp dýchalo (hlavně madam Malkinové, která se děsí pokaždé, když tyto slečny uvidí v obchodě).

Helen Miltonová + Trixie Deliah Sinclair

Protiklady se přitahují. Jak jistě víte, slečna Helen je snad jediná, která na hradě plní úkoly a eseje hned ten den, co se objeví, a spolehlivost je rozhodně jejím kouzlem úspěchu. Naopak slečna Trixie se většinou do svých sedmi předmětů vrhá posledních pár hodin před koncem, a tak ji můžete v Síni v termínovou neděli nalézt častokrát nešťastnou, jelikož ne vždy vše stihne. Myslím, že tato dvojka by mohla oběma pomoct a vyrovnat tyto dvě nerovnováhy.

Woody Crash + Trixie Deliah Sinclair

Zelený Woody je nováček, ale to neznamená, že se nezajímá o žádné známosti. Nedávno byl zahlídnut, jak rozhlašuje, že mu mudlové nevadí, ba že je má rád! Toho se chytla Trixie s tím, že z něj to „zelené neřádstvo vytříská“, a mrkala na něj. Absolutně nevím, o čem mluví, a nejsem si jistá, jestli by jim to opravdu klapalo.

Edmund Heusinger + Aya Watanabe

Edmund by určitě mohl být strojvedoucím nejednoho srdce na hradě, ale myslím si, že jeho pára by mohla zahalit Ayu, hvězdnou hráčku famfrpálu. Nechci být drbna, ale když vidí Eda letět Ayu, šlape nohou na imaginární pedál a sem tam si i zařadí.

Láska toká v každém věku i zhmotnění. Není tedy divu, že si našla cestu i k dušímu obyvatelstvu, na které se občas zapomíná.

Marguerita Laux + Narcisse Cinerea

Zmijozelská dušice je známá tím, že si, kamkoliv přijde, stěžuje, že jí na hrob nikdo nenosí květiny… Také první, co vás při pohledu skrz ni na ní zaujme, je to, že nemá vlasy. Je chudinka plešatá. Proto by se perfektně hodila k Narcisse, která je květinami neustále obklopena a které by určitě nevadilo jednu dvě věnovat své budoucí partnerce. A studenti Zmijozelu mi jistě dají za pravdu, že v primusčině pokoji je schovaná (Narcisse si doteď myslí, že o tom nikdo neví) nejedna paruka (protože Narcisse je taky plešatá, ale na rozdíl od dušice se to bojí přiznat, a tak nosí vlasové náhražky). Narcisse by určitě byla ochotná své nejmilovanější nějakou paruku půjčit. No nebyl by to krásný pár?

Martin Matýsek + Marguerita Laux

Ani duch nechce být sám. A jelikož spolu oba mohou strávit věčnost, myslím, že jsou pro sebe jako stvoření!

Marguerita Laux + Martin Matýsek

Jak krásně by se jim společně létalo chodbami našeho hradu. Byla by to láska doslova až za hrob a třeba by i dokázala zakopat věčně vykopanou válečnou sekeru mezi červenými a zelenými. Spojili by nás do šedé. – usměje se –

Ankaret Riannon Sarkany + Martin Matýsek

I duchové mohou prožít lásku, ne? Myslím, že by se skvěle doplňovali. Matýsek je věčný pohodář a Ankaretku neustále bolí hlava, takže by ji mohl svou pohodou vždycky přivést k dobré náladě.

A jak jsou na tom v očích dohazovačů fialoví? Ani ti se nevyhnuli spárování a utvoření nového hogwartského páru. Nejlepší partner je evidentně kolega… – přepisuje jméno z vizitky – Tadäus Trottertickler, který láme srdce nejedné fialové kolegyni a možná i kolegovi. Jeho šarmu evidentně nikdo neodolá a i dohazovači si toho moc dobře všímají.

Tadäus Trottertickler + Cerridwen Lowra Antares

Pan Tad je nejenom nadaný testrálolog a ufolog, ale taktéž velmi zkušený průzkumník sklepení a mistr v soubojovém klubu. Pro takového průzkumníka se hodí nejlépe nejdrsnější dáma sklepení, madam Cerri.

Nimrandir Elénére + Niane z Libelusie

Nevím, ale jdou mi prostě k sobě, nejen vzhledem, ale jakýmsi tajemnem v jejich jméně. Ona je vedoucí hlavního časopisu a on celé školy, takový vedoucí pár. Jinak jsou to oba velcí sympaťáci a na fotkách by jim to fakt slušelo.

Tadäus Trottertickler + Erizabesu Doragonsupiritto

Zavřete oči a zkuste vyslovit jejich jména. Jde to? Nejde to. Tak vidíte!

Indris Elwinor + Barbara Arianne Lecter

Na první pohled se vám to může zdát jako hloupost, ale když se zamyslíte, tyto dvě dámy jsou pro sebe stvořené. Vždyť není na hradě lepší hledač žabek v jámě, než je slečna Indri, a není lepšího ochránce. – mrkne –

Any Dawson + Eillen McFir Elat

Nejen já, ale i mnoho dalších si určitě všimlo vzájemného vrkání těchto dvou dam ve Velké síni. Navíc madam Eillen je jediná, která má dostatek kuráže zvládnout zároveň jak Any, tak Dawsonku.

Selena Enail Smithová + Tadäus Trottertickler

Oba jsou to původně žluťásci a srdce jim pro Mrzimor bije na tom správném místě. Hodně by je spojoval boj za lepší kolej. Možná by pak mohl nastat problém při boji o nadvládu, ale tomu snad nikdo nevěří.

David Nekromacer + Marguerita Laux

David Nekromacer by mohl rozšířit svoji rodinu o pár jiných členů, než jsou domácí skřítci, a mohl by pár svých pokojů nabídnout zmijozelskému duchovi. O vztah milostný by nešlo, protože je David stejně neustále zavrtaný v lektvarech, ale duch by dohlídl alespoň na to, aby umřel se závětí, kde vše odkazuje těm správným, naposled zabydleným v jeho baráku (když ten vztah vyjde, jinak ať je živ a zdráv!).

A nyní přísahám, že nemám v plánu rozvracet rodinu, jež je šťastná a žije v harmonii. Kolegyně Oresto, velice se omlouvám, nevím, jak na to dohazovači přišli, ale věřte mi, že bych si nikdy nic nezačala s ženatým mužem, i kdyby byl sebevětší romantik.

Selena Enail Smithová + Oliver McCollin

Když už jsem u těch protikladů a jak se přitahují… Vím, že je pan Olík zadaný a ne že bych vám chtěla někoho dohazovat… – zatváří se svatouškovsky – Ale neznám nikoho, kdo by z profesorů tak rychle opravoval všemožné soutěže, a to jich nemáte málo. Některé od pana Olíka čekají na opravu už více jak měsíc a když bude ruka v rukávě, třeba se věci posunou k lepšímu… Navíc jsem zaslechla, že je pan Oliver romantik!

Jak vidíte, jisté oči dokáží prohlédnout hluboko a všimnou si i jakékoliv maličkosti, ze které nakonec vyvodí určitý výsledek. Máme se však nyní bát jakéhokoliv kontaktu s ostatními?

A co vy? Myslíte si, že by některý z výše zmiňovaných párů měl šanci vzniknout a vydržet, prožívat své „a žili šťastně až do smrti“?

Pro Denní věštec
Selena Enail Smithová

Komentáře

  1. +zasměje se+ No tedy…to si teda musím napravit reputaci s těmi předměty…a nebo ne? 😀 +Posílá pozdrav od Druidů+

  2. Někdo tomu říká dostatek kuráže, někdo zase chybějící pud sebezáchovy. 😀
    Ale jako jsem zvědavá, co na tuhle trojici (nemůžete nás označit za dvojici, to si Any ani Dawsonka nezaslouží) řeknou ty dvě 😀

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *