Kdo letos vyhraje školní pohár?

| Vydáno:
Chcete vědět, jak to s letošním bojem o pohár vlastně je? Které koleje se zapojí do boje a které ne? Exkluzivně pro Denní věštec byli vyzpovídáni primusové všech kolejí. Tak neváhejte a čtěte dále.

Na paškál jsem si vzala čtyři důležité představitele kolejí. Není jimi nikdo jiný než Lessien Posie, Andra Tigers, Tessa di Maristella a Freddy Reddy.

Tyto čtyři osoby jsem si vybrala z toho důvodu, že jsem se chtěla dozvědět něco málo o tom, jak motivují svou kolej k úspěchu. Každé této osobě bylo položeno pět stejných otázek. Jak na ně odpověděly se dozvíte vzápětí.

Denní věštec: Jak se připravuje vaše kolej na boj o pohár?
Lessien Posie: Samozřejmě záleží na tom, jaké se zrovna sejde vedení, ale většinou prostřednictvím motivace pomocí soutěží, her a nějaké celkové vzájemné podpory.
Andra Tigers: Intenzivně.
Tessa di Maristella: Přípravy už proběhly před začátkem školního roku, nyní už jsme ve fázi boje. Ale v zásadě k přípravám patří hlavně motivace a rozhodování o tom, jak motivujeme studenty ke sběru bodů. A samozřejmě nesmím zapomenout na přípravu dostatečné zásoby řízků, bez toho by to nešlo.
Freddy Reddy: Tak jako každá kolej. Snažíme se vymýšlet řadu zajímavých aktivit, která může lidi v zisku bodů motivovat.


Lessien Posie

Denní věštec: Je pro vás důležitější školní, nebo famfrpálový pohár?
Lessien Posie: Oba poháry jsou cenné, nerada bych jeden upřednostnila. Zároveň si myslím, že jsou na hradě i důležitější věci než výhra poháru. – usměje se –
Andra Tigers: Záleží na tom, jestli ve mně zrovna dominuje osobnost bývalé kapitánky nebo současné primusky.
Tessa di Maristella: Není lehké si vybrat jen jeden z pohárů. Bylo by úžasné, kdyby se nám podařilo vyhrát oba. – zasní se –
Za mě ale můžu říct, že je pro mne důležitější ten školní, i když Esme by se mnou určitě nesouhlasila. – usměje se při zmínce o kapitánce týmu –
Freddy Reddy: Podle mě jsou důležité poháry oba. Když kolej nějaký získá, tak je to jednoznačně důvod k oslavě a radosti, a je jedno, zda je famfrpálový nebo školní. Obojí je velký úspěch.


Andra Tigers

Denní věštec: Zkuste si tipnout, v jakém pořadí se koleje umístí.
Lessien Posie: To zatím ještě nelze předpovídat, máme první termín a během roku se může spousta věcí změnit.
Andra Tigers: Zmijozel bude první, zbytek mě nezajímá.
Tessa di Maristella: No, nejlepší by bylo, kdyby byl Nebelvír první. Na další příčce to bude Zmijozel, Havraspár a Mrzimor.
Freddy Reddy: Takhle na začátku se opravdu těžko tipuje pořadí kolejí, když stále běží zápis předmětů.


Tessa di Maristella

Denní věštec: Každý rok je v koleji nějaký ten bodohrotič. Koho na tomto postu vidíte letos?
Lessien Posie: Jak říkám, je teprve první termín, takže opravdu nemůžu říct, kteří lidé si předměty odhlásí a kteří si jich třeba ještě spoustu přihlásí. Já si cením každého havrana, ať už přispívá body v jakékoliv míře, hlavně že nějak přispívá.
Andra Tigers: Autorku tohoto článku, protože jestli hrotit nebude, tak už jí nikdy nepošlu odpověď do článku.
Tessa di Maristella: Doufám, že jedním z bodohrotičů budu já, stejně jako v předešlých letech, ale myslím, že letos první příčku obsadí naše nadějná prvačka Newika, a určitě i spousta dalších nadšených lvíčků. Do boje jdeme všichni po hlavě!
Freddy Reddy: Bodohrotič může být kdokoliv, kdo se rozhodne i na poslední chvíli zapsat si více předmětů. Možná to ten dotyčný zatím ani sám netuší. Uvidíme, kdo to bude.


Freddy Reddy

Denní věštec: Chcete ostatním kolejím něco vzkázat? Nějakou výhružku či bojový pokřik?
Lessien Posie: Dávejte si na Havraspár pozor, jsme ta nejčokoládovatější kolej!
Andra Tigers: Vzdejte se!
Tessa di Maristella: Výhružku? Nejsme přece Zmijozel!
Freddy Reddy: Huff Huff Hufflepuff!!!

Také vám odpovědi připadají místy strohé? To znamená, že to bude velký boj a na to, kdo zvítězí, si budeme muset počkat. Ale to, že odpovědi byly strohé, neznamená, že jsme se nic nedozvěděli.

Zaprvé z odpovědí vyčteme, že pokud se ze mě nestane letos bodohrotič, tak mi Andra už neokomentuje žádný článek, takže bych asi měla začít dělat nějaké ty soutěže a přestat lelkovat, a ta druhá důležitá informace je, že letos to bude opravdu boj na ostří nože.

Ja samozřejmě nemohu prozradit, kdo je mým favoritem na výhru poháru, jelikož Denní věštec je nestranný. A o věšteckou kouli se s vámi podělit nechci, abyste nebyli zklamaní, ale v komentářích pod článkem samozřejmě můžete prozradit, kdo je vaším favoritem. Nezbývá mi nic víc, než kolejím popřát hodně úspěchů v boji o školní pohár!

Pro Denní věštec
Hannabell Cavanaugh

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *