Vánoční vzkazník Denního věštce se představuje!

| Vydáno:
Není nad to, udělat někomu radost. Někdy si však lámeme hlavu nad tím, jak a čím potěšit. Denní věštec vám v tento adventní čas dává možnost obdarovat své blízké milými slovy a krásným úmyslem… a je jedno, zda půjde o přítele, milovanou kolej, oblíbeného profesora/zaměstnance/obyvatele Prasinek či třeba ducha nebo vašeho mazlíčka…

V redakci jsme se rozhodli, že poprosíme redakční skřítky, aby pro nás stvořili nový speciální blok, ve kterém dáme prostor právě vám, čtenářům Denního věštce, hradním obyvatelům. Naštěstí byli skřítci z našeho nápadu nadšení a ihned se pustili do práce. Po několikahodinové práci stvořili blok, který spustíme během prosincových dní… tedy pokud nám s tím pomůžete vy… protože bez vaší pomoci to nepůjde.

A proč ne?
Inu, protože je to blok, ve kterém nebudete jenom čtenáři, ale budete hlavními tvůrci. Jak už jsem na začátku řekla, budete mít možnost někoho pozdravit, poslat mu vzkaz nebo třeba Vánoční přání. Cokoliv vás jenom napadne.

Jak to uděláte? Jednoduše!
Skrz přiložený formulář napište váš vzkaz/přání/ pozdrav a my už se postaráme o to, aby se objevil v našem Vánočním vzkazníku. Text zbytečně nenatahujte, pokuste se inspirovat délkou bloků v DV. Do formuláře své jméno uveďte, ale pokud budete chtít otisknout váš vzkaz/přání/pozdrav anonymně, budeme to tolerovat. Samozřejmě nezapomeňte na slušné vychování, žádné vulgarity!

Formulář naleznete zde!

Co z toho budete mít?
Nevím, zda vás nyní potěším, nebo zklamu, ale vy z toho budete mít „jenom“ dobrý pocit, že jste někomu udělali radost.

Máte strach, že by váš vzkaz nemusel v tom velkém množství textu adresát najít, že si ho nevšimne?
Nebojte, i na to jsme mysleli! O Štědrém dni, tedy 24. prosince, všechny zaslané vzkazy zveřejníme v souhrnném článku a budeme případně přidávat i později došlé vzkazy… až do 1. 1. 2020. Počet vzkazů je neomezen.

Poté blok zmizí a kdo ví, kdy se opět objeví a jestli vůbec.

Budeme se těšit, že spolu s námi někomu zpříjemníte tento zimní čas.

Pro Denní věštec
Lilien Emity Meissed

Autor

Lilien Emity Meissed

Redaktorka, pro kterou je největší motivací vědomí, že má práce smysl, že její snahu dokáže někdo ocenit a popostrčit ji tak do další tvorby. Na Hogwarts se (ráda) vyskytuje tam, kde je „cítit novinařina“. Má ráda dobré jídlo a pití, slabost má pro různé roztomilé chlupáče, a jak její jméno napovídá, i pro lilie.

Komentáře

  1. Ale to je dobrý nápad!

    A pokud někomu nevyhovuje psát krátké vzkazy, tak může využít delšího textu a popřát prostřednictvím čítárny 🙂 (konec reklamy)

    1. Děkuji 🙂
      Samozřejmě na přáníčka Pod vrbou se už moc těšíme! Přání a vzkazů není nikdy dost a v čítárně budou mít zajisté ještě nádech kreativního ducha… 🙂 Snad se mi také podaří zaslat pár takových dárečků, uvidíme… 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *