Do nebíčka… do peklíčka

| Vydáno:
Mnozí z vás si před pár dny všimli soutěže „Do nebíčka… do peklíčka“, kde jste měli za úkol poslat osoby z naší školy do pekla, či do nebe. Na první pohled se to může zdát jednoduché, ale přeci jen… ten výběr byl veliký a počet míst omezený. Jak vše nakonec dopadlo? Přinášíme první výsledky ze soutěže.

Do soutěže přišlo přes dvacet příspěvků a do nebe, či pekla jste poslali přes 80, pomalu 90 osob. Jeden odvážlivec poslal do pekla rovnou celý Nebelvír, což však není v daných číslech zohledněno. Poslat do pekla celou kolej by stálo opravdu hodně papírování a nervů, než by se vyplnily všechny žádosti.

Jelikož 80 osob je opravdu vysoké číslo, byla jsem nucena ho pro potřeby grafu trošku oříznout. Nakonec tedy byly započítány pouze osoby, které dosáhly alespoň dvou hlasů na cestě do pekla, či do nebe, čímž se konečný výsledek zkrouhnul na krásných 40, což je však i tak úctyhodné číslo.

Níže je již přiložen graf, kde si výsledky můžete prohlédnout. Červený údaj je samozřejmě ten pekelný výsledek, naopak modrý ten nebeský.

Tím největším pekelníkem se stal bezesporu pan Zpýťa, kterému pravděpodobně již připravují v pekle vlastní kotlík, aby se nemusel tísnit s ostatními v jednom velkém. Nebo že by už měl v pekle vlastní rezidenci? S jeho „výhrou“ pravděpodobně počítal každý, kdo se do soutěže zapojil, jelikož on a peklo, to jde skvěle k sobě. Jen ty dva hlasy do nebe mu to kazí.

Naopak tím největším andílkem (ale s menším pekelným vroubkem) se stala slečna Bibi Anne. Tu za andílka považovalo 8 osob, dva závistivci ji však poslali i do pekla. Kdyby zlobila ještě více, byl by největším andílkem pan ředitel či slečna Mischel Binghum. I když i ti mají menší vroubek u pekla.

Pokud bychom však hledali toho pravého andílka, bez jakékoliv skvrnky na štítu, byla by jím bezesporu kolegyně Hekatea, která má cestu do nebe otevřenou, bez jakýchkoliv námitek.

Je vidět, že co člověk, to jiný názor. Jak se vám předběžné výsledky soutěže líbí? Myslíte si, že aspoň částečně odpovídají daným charakterům? Inu, časem se člověk mění, tak je možné, že i ten pan Zpýťa nakonec v tom nebi skončí.

Další článek již bude s vybranými příspěvky ze soutěže, takže se můžete pomalu těšit na další várku drbů.

Pro Denní věštec
Selena Enail Smithová

Komentáře

  1. Mě by teda docela zajímaly ty důvody, proč mě někdo u všech čertů posílá do pekla?? 😀

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *