Dárkovaná s Denním věštcem

| Vydáno:
Nebojte se ničeho, Denní věštec se nesnaží nahradit Fleutýnku! To bychom ostatně nejen nechtěli, ale ani nedokázali. Říkali jsme si však, že bychom vám mohli trochu zpříjemnit předvánoční čas malou dárkovou aktivitou. Co vy na to?

Ještě stále nevíte, oč jde, je to tak správně! Denní věštec se totiž rozhodl, že dá lidem, duchům i jiným hradním bytostem možnost získat jeden dáreček navíc. Že by kouzlo? Nikoliv! Prostá touha udělat radost někomu dalšímu a sám být něčím potěšen.

A teď už k jádru věci. Naše dárkovaná spočívá v pravidle „dáš, dostaneš“. Každý má možnost poslat jeden dáreček a během Štědrého dne si pak zase jeden balíček zpod našeho DV stromečku vyzvednout.
Nic na tom není, co říkáte? Věřte, že právě váš dáreček může někomu udělat radost a vy sami se pak budete těšit na krabičku, která bude pod stromkem čekat právě na vás.

Samozřejmě ale nic není jen tak, proto jsme stanovili určitá pravidla.
1. Zúčastnit se může kdokoliv.
2. Posílat smíte právě jeden dáreček. (Pokud pošlete víc, vězte, že si ale stále budete moci zpod stromku vyzvednout pouze jeden.)
3. Hodnota vašeho dárečku by měla být v rozmezí 1034 srpců.
4. Neposílejte věci, které jsou určeny k okamžité spotřebě či po nějaké době zmizí (např. jídlo).

A to je vše. Pokud jste došli k názoru, že se chcete účastnit s námi, pak do 20. 12. včetně zašlete své dárečky do sovince mé maličkosti (Theresa Veilin Brendi) nebo slečny Amandy Wright.
Nemusíte se bát. Všechny dárky naskládáme na jednu hromadu, úhledně zabalíme, a pak už si je budete moci vyzvednout.

Snadné, že? Tak tedy s chutí do toho, Vánoce jsou za rohem, pojďme udělat někomu náhodně radost!

Pro Denní věštec
Tým Dárkované

Komentáře

  1. Páni – to je dobře vymyšlené – něco pošlete a něco dostanete – a má to nádech radosti z obdarování, tajemství a překvapení z toho, co dostanete!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.