Vánoční králíčkovská soutěž 2022

| Vydáno:
Na adventním věnci už hoří první svíčka, z dálky se ozývají blížící se zvuky rolniček, vůně cukroví a zbožné přání bílých Vánoc, něco nám tu ovšem chybí.

Nebyl by to advent, kdyby nebyla králíčkovská soutěž. Jsou tu tací, kteří se na ni celý rok nedočkavě těší, ale i tací, kteří soutěž proklínají, kudy chodí, ale stejně návykové doprovodné hudbě a snaze dosáhnout nejvyšších výšin neodolají. 

Kouzelné dveře do zasněženého království naleznete tady, kde na vás už nedočkavě čeká pan Králíček. Úkol je jednoduchý – dosáhnout co nejvyššího skóre. 

Své výsledky můžete posílat až do 22. 12. 2022 23:59 SEČ na externí krb vanocnikralicek@gmail.com. Na printu musí být vidět datum a vaše kouzelnické jméno, do soutěže přijímám výsledek Your Score, Previous High Score do soutěže nezapočítávám. Pokud pošlete print a poté své skóre ještě zlepšíte, můžete poslat lepší výsledek. 

Novinkou je letos speciální týmová kategorie, kolej se rovná tým a fialoví a hnědí tvoří samostatný tým. Ze zaslaných výsledků sečtu účastníky jednotlivých kolejí a hnědofialové (není třeba nic zasílat znovu) a vyhlásím ještě vítězný tým králíčkovské soutěže! Kromě věčné slávy a celého roku, kdy se daný tým může chlubit vítězstvím, dostane také odměnu na svůj kolejní (sborovní) účet, a to celé velké kulaté 3 galeony! Není tedy na škodu připomenout spolužákům či kolegům, aby se také zapojili.

Odměnu dostane každý účastník, ti nejlepší se pak mohou těšit na dopisy nosící opeřence a galeony, které se po vánočních nákupech jistě budou hodit. 

Není čas ztrácet čas, soutěž je zahájena!

Pro Denní věštec
Any Dawson

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.