Otevřený dopis profesora Midara Kilahima Dennímu Věštci

| Vydáno:

Profesor Midar Kilahim reaguje na článek J. Šťourala o Aranirovi Stormragerovi.


Vážená redakce,
když jsem před pár dny otevřel Denního Věštce, nevěřil jsem vlastním očím. Po přečtení článku s názvem „Aranir Stormrage na nucené dovolené. Pomsta Sithů?“ jsem oněměl úžasem, co jste o mně zase napsali!

Mám takový pocit, že Váš plátek je na mě zřejmě dost „vysazený“. Není to totiž poprvé, co jste mě z něčeho obvinili. Začalo to prostým možným obviněním, že mohu za několika denní nevydávání novin a končí to „obviněním“, že mám zájem o místo kolegy Aranira, tedy o místo profesora Obrany proti Černé magii a že jsem k tomu „donutil“ pana zástupce ředitele ctihodného Nekra The Gravediggera. Pokud bych o toto místo měl skutečně zájem (což samozřejmě nemám), nikdy bych si nedovolil použít vydírání, o kterém se ve Vašem plátku píše. Jsou k tomu mnohem lepší metody.

Vaše noviny mi poslední dobou připadají jako ten mudlovský pulkvár Bleskosvod, který píše také takovéto stupidní a hlavně nepodložené články. Velmi by mě také zajímalo, kdo je to ten „Jouda Šťoural“. Už jen to jméno. Jouda Šťoural. Rád bych věděl, kde se tenhle exot naučil vůbec psát. O přemýšlení nemluvím, protože kde není mozek, není jak přemýšlet. Pche. Rád bych s ním pohovořil na téma, odkud že to má ty směšné informace.

A navíc: Tento rádobyredaktor je zřejmě také dosti nevychovaný. Můžete mi jinak vysvětlit, proč Aranira oslovuje „pane“ a mě, opakuji, mě si dovolil oslovit pouze „Midar Kilahim“? Jak si to vůbec představujete! Pro Denní věštec jsem jen a pouze pan profesor Midar Kilahim. Doufám, že Vaši redaktoři „chtěli bychom psát do Denního věštce, protože si musíme vydělat na Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak“ pochopí mé tituly, které jsem získal velmi dlouhým studiem.

Doufám, že podobné situace se již nebudou opakovat. V opačném případě budu zvažovat podání stížnosti příp. trestního oznámení za urážku na Ministerstvu kouzel na Vaše rádoby-pravdivé-noviny.

S pozdravem Váš věrný předplatitel
prof. Midar Kilahim, NU

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *