Síň nováčků není na hradě odjakživa, objevila se až v době poměrně nedávné. Přineslo nám její zřízení něco nebo je její existence bezpředmětná?
Síň nováčků není na hradě odjakživa, objevila se až v době poměrně nedávné. Přineslo nám její zřízení něco nebo je její existence bezpředmětná?