Vánoční králíčkovská soutěž 2017

| Vydáno:
Hluboko v mrazivém království spala havraspárská studentka pod dohledem tučňáků bezesným spánkem. Znenadání proklouznul skulinou v ledové zdi malý chlupatý tvoreček a dohopkal k hlavě spící slečny. Zacinkal rolničkou, kterou měl kolem krčku, a ve zvonění skrývalo se poselství: Je čas!

Dobré ráno, vážení! Vánoce se zase blíží a já jsem si odskočila z mrazivého království na návštěvu, abych vás neochudila o každoroční tradici. Stačí pár kýblů kafe, pomoc tady Narcissky a vše bude jako dřív. Dawsonka je přeci na zimu, soby, studenty, tučňáky a podobnou havěť zvyklá!

Takže, drahé stařešiny, protézy, profesorstvo, zlobidla, šprti, výlupkové, hlavonožci, ředitelstvo, kaktusové, chrochtáčci, lemry, kachničky, duchové, jednorožci, omladino, výrostci, trestanci a tak podobně, TADY už netrpělivě čeká pan Ušák. Během roku se prý úspěšně vzpamatoval z újmy, kterou zažil loni, a moc se těší, jak si spolu zasoutěžíte.

Připomínám, že cílem je skákáním nasbírat co nejvíce bodů, po neúspěšném skoku a následném pádu se ukáže skóre. Jsou tam dvě, Your a Previous, zajímá mě to první, tedy Your Score. Na e-mail vanocnikralicek@gmail.com zasílejte printy nejlepších výsledků, důležité je, aby na printu bylo jméno (které někam dopíšete) a datum (které bude ukazovat přístroj, na kterém budete hopkat)! Pokusů můžete poslat kolik chcete, započítám nejvyšší skóre. Nezapomeňte se do e-mailu podepsat celým kouzelnickým jménem, čas máte do 22. 12. do 23:59.

Pusťte si koledy, natáhněte vánoční svetr, pověste na větvičku vánoční baňku, zobněte si cukroví a hurá do toho! Každý účastník dostane za snahu drobnost, na ty nejšikovnější čeká vánoční finanční odměna a překvapení. Během prosince sledujte pozorně dění, občas někam zveřejníme, jak si všichni vedete. Není tedy na co čekat, spouštím soutěž, tři, dva, jedna… TEĎ!

Pro Denní věštec
Any Dawson a hradní spojka Narcisse Cinerea

PS: Organizátorky ani Denní věštec neodpovídají za vznik případné závislosti. Hra na vlastní nebezpečí!

Komentáře

  1. Jsem moc ráda, že i letos tu máme králíčka s jeho úžasnou hudbou v pozadí, která způsobí, že hra s hopkáčkem je vysoce návyková! 😀

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *