Valpuržina tak trochu jedovatá osmisměrka – vyhodnocení

| Vydáno:
Milí naši čtenáři, kvůli omamným výparům jsme se s Valpuržinou tak trochu jedovatou osmisměrkou ocitli v bezčasé věčnosti. Zacelení časoprostorové trhliny, o kterou se v rámci Sedmiboje postarali naši stateční studenti, však pomohlo, a tak se i my vracíme do přítomnosti. Je nejvyšší čas vyhodnotit píli těch, kdo se mezi jedovaté rostliny odvážili vstoupit.

Záludnému zadání bez ztrát na rozumu i na těle odolali čtyři odvážlivci, jmenovitě Bibi Anne, Indris Elwinor, Katsuki Swallow a Lucas Redferrum.

Nenechali se zmást ani takovými přísadami, jako je olej nebo polej (obecná), což nás opravdu potěšilo. Tajnou poslední přísadou, jak všichni čtyři výše jmenovaní správně určili, byl PLAMÉNEK.

Za prokázání nemalých znalostí z oblasti jedů a říše rostlin patří všem také zasloužená odměna. Indris Elwinor si na letní řádění odnáší odměnu ve výši 1 zlatého galeonu, Katsuki Swallow na letní odpočinek získává 15 stříbrných srpců, Lucas Redferrum 13 srpců a Bibi Anne celkem 11 srpců na letní útraty. Gratulujeme!

Těšíme se na shledanou u naší další soutěžní aktivity, která se na stránkách Denního věštce objeví již brzy.

Pro Denní věštec
Nerys Heliabel Ghostfieldová

Komentáře

  1. Diky Dennimu Vestci za peknou soutez 🙂 Kez si i clenove redakce o letnich prazdninach najdou chvilku k odpocinku 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *