Stezkou čarodějů 2 – Skomírající krajina

| Vydáno:
Milí čtenáři Denního věštce, dny plují jako bílá oblaka po nebi a než jsme se nadáli, už je tu druhé zastavení pro všechny statečné cestovatele Stezkou čarodějů. Máte-li odvahu vyrazit vstříc neznámu, přidejte se k těm, kdo už Stezkou čarodějů hrdinně kráčí. Nyní ještě můžete. Na všechny odhodlané kouzelníky čeká další tajemné místo, které ochraňují prastaré magické síly.

V tomto článku sice zatím výkony jednotlivých hrdinů nenaleznete, ty si představíme až později, ale podívejme se, s čím se na počátku své dobrodružné cesty museli potýkat. Nejdříve museli prokázat dostatek odhodlání při skládání mnoha kousků do jednoho obrazu. Z něj se pak dozvěděli klíčové slovo ke svitku s hrdinským úkolem.

Svitek odhalil, že ze všeho nejdříve musí naši dobrodruzi postavit plavidlo pro svoji duši, která jim pomůže otevřít portál, jímž se pak přemístí na velmi vzdálené místo. A právě na onom vzdáleném místě nás čeká pokračování.

Pokud se k odvážným cestovatelům chcete přidat, nyní ještě můžete. Pravidla Stezkou čarodějů si můžete připomenout zde.


2. ZASTAVENÍ – SKOMÍRAJÍCÍ KRAJINA

Pravý kouzelnický cestovatel musí být připravený na vše, dokonce i na to, že ho obyčejné a zdánlivě spolu nijak nesouvisející věci přivedou k nečekanému cíli. Věříte si, že jste dostatečně všestranně vzdělaní a že je váš slovník dostatečně bohatý? Inu, překážka níže vaši výřečnost prověří. Tajenka vám pak prozradí kouzelné slůvko k další cestě, pojmenuje cíl, k němuž zamíříte v téhle podivně vyprahlé krajině, kterou jste po přemístění našli.

1. obilné květenství
2. bál
3. druh zvuku
4. léčka
5. ohleduplnost
6. zevní lék
7. vodní hlodavec
8. saze
9. darebák
10. část hlavy
11. suchá píce
12. psací potřeba
13. šalba
14. trhlina
15. zalesněný kopec


VYKROČIT KUPŘEDU PO STEZCE


Přejeme hodně podivuhodných zážitků a sil poprat se s jakoukoliv překážkou! Již 16. srpna nás čeká 3. zastavení!

Pro Denní věštec
Nerys Heliabel Ghostfieldová

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *