Sadistické sklony mrzimorského primuse

| Vydáno:
Profesoři se krčí pod stolem, studenti v panice hledají úkryt třeba i v hradním brnění. Jen aby unikli šílenému řádění. Mrzimorský primus pomalu ale jistě brázdí hradní chodby a každému dává co proto.


„Šel z něj strach. Schovala jsem se pod stůl, ale nebylo to nic platné, stejně mne našel a zmlátil,“ popisuje traumatizovaná studentka Daffodila Nightingale, která si nepřála být jmenována. „Choval se jako smyslů zbavený. V jedné ruce ten strašlivý nástroj, v očích výraz šílence a sekal to hlava nehlava,“ doplňuje další.

Andrew Uroboros se doposud jevil jako mílius. Vstřícný, milý, studenti i profesoři jej měli za bezproblémového mladíka, se kterým chodili ke Třem a svěřovali mu svá trápení. Jak se zdá, ve skutečnosti je žlutý primus nebezpečný maniak, před kterým je nutné se mít na pozoru. To potvrzuje i fakt, že ve žluté koleji nyní údajně vládne teror; každého, kdo nesbírá dostatek bodů, čeká krutý trest. Pan Uroboros si ale netroufá jen na studenty – zbil dokonce řadu členů profesorského sboru, a to včetně svého kolejního ředitele! „Já mlátím každého, kdo mi přijde pod ruku,“ krčí rameny žlutý primus a nevinně se culí.

Temná stránka žlutého primuse se naplno projevila na velikonoční pondělí. Hradní obyvatelstvo si tře bolavé zadnice a ptá se: Kdy už tato hrůzovláda skončí?!

Pro Denní věštec
Anseiola Jasmis Rawenclav

Autor

Anseiola Jasmis Rawenclav (Z)

Autorka je kousavá potvora, která občas překoná svou lenost a něco napíše. To, že se blíží, poznáte podle jejích vrzajících kostí. Historici stále marně pátrají po jejím rodném listu.

Komentáře

  1. – Tss, tss, tss… takové pomluvy! Já jsem to nejmírumilovnější stvoření na hradě. Však se přijďte přesvědčit :o))

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.