Na koho to slovo padne …

| Vydáno:

Jistě jste si stačili všimnout, že ve vedení kolejí se uvolnilo hned několik míst. Koho by na ně dosadil Denní Věštec?


Vezměme si to pěkně popořádku.

Havraspár opustila Tatokalan Watanka, což má za následek nejen novou profesorku, ale především volný post druhého modrého prefekta. Což takhle Ráďa Romanoff? Nejen při Bradavické čtyřce prokázal, že je pomyslným základním kamenem Havraspáru. Za zamyšlení stojí i aktivita Eweliny Budget, bibi střeštěnky a dalších.

Co se týče Mrzimoru, naše noviny získaly exkluzivní informaci – a sice že by kdosi měl nahradit dosavadní primusku Reny Potterovou. Nabízí se prefektky Mia McWoodsová a Elerin Portmenová. Na místo prefekta pak Lemma Plíživá, Yoko OConnon, Corina Star.

Nebelvír řeší velké dilema. Po odchodu tahouna celé koleje a našeho korektora Sandrika Vrizase se hledá nový primus. Mohl by jím být Dominic von Marllet, student s raketovou kariérou. Prefekta Jeana Doluse by pak mohla nahradit Levandule Pastilová, která má s touto pozicí již jisté zkušenosti.

Na závěr Zmijozel a další ekluzivní informace. Dozvěděli jsme se, že barvy by měl v brzké době vyměnit i primus této koleje, Drake Malfair. Na jeho místo by mohla být povýšena Ethel Svatoušková, na jejím místě by se mohla uchytit Merrisa Newman.

A jaký je váš názor?

Komentáře

  1. – Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho časopisu! Redakce

  2. hmmm… – jak tak koukám, všem záleží jen a jen na bodovém stavu… ale to není to hlavní… je důležité mít hodně bodů, to ano, ale jsou tu i důležitější věci… na co bude prefekt, který se bude objevovat jednou za týden… a jen na chvilku… i když by měl klidně 10 000 bodů, nemyslíte, že by byl lepší prefekt, který by mohl svoji kolej povzbuzovat a mozálně podporovat prakticky každý den?
    na nikoho nenarážím, je to jen můj názor…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *