Pravý důvod dovolené Aranira Stormragea

| Vydáno:

Když je člověk profesorem, očekává se, že půjde příkladem ostatním. Najdou se ale výjimky …

Autor: Leitha de Kweron

Jednou z nich je profesor Aranir Stormrage. Kde kdo by si myslel, že je váženým členem profesorského sboru, který dbá na morální zdraví studentů školy. Opak je pravdou. Vyšlo najevo, že zneužívá svého postavení vůči studentkám a nutí je podřídit se jeho vůli. Když se začnou bránit, vyhrožuje zastavením jejich kariérního postupu. Školní rada se o věci dozvěděla na konci první poloviny července a prozatím ji vyřešila profesorovou nucenou dovolenou. Je to ale správné řešení? Na co se v případě několikanásobného mulťáka a vyděrače vlastně čeká? Mohou bradavické studentky klidně spát? Je důvěra v profesory nenávratně ztracena?

Komentáře

 1. To je vostrý. – To je vostrý.
  Jeden z nejvostřejších čláknů, který sem tu čet.
  Jen tak dál 🙂

  1. Re: To je vostrý. – Nebo to taky může být pomluva a to co tady slečna Kweron předvádí bulvár…

 2. Pane bože, – ptám se tě jenom: Kam ten Denní Věštec spěje, když do něj píší takoví stupidové, jako autorka tohoto článku, co neumí nic jiného, než psát hlouposti a křivá obvinění, aby se zviditelnila?

  1. Re: Pane bože, – Zpráva jako zpráva. Denní Věštec je pověřen Ministerstvem k tomu, aby přinášel VŠKERÉinformace

 3. – AngryMane… říkáš „Jen tak dál?“ si snad děláš legraci…. horší článek jsem ještě nečetla

 4. – Oprava:
  Zpráva jako zpráva. Denní věštec přináší VEŠKERÉ informace. Ty kladné i méně kladné a vysloveně záporné. Ty pravdivé i možná nepravdivé. Od toho tu DV je.

  (P. S.: Žádám redakci, aby potrestala provinilého šotka, který ztratil kus mého předchozího komentáře)

 5. NE, – pane Weatherby! Denní Věštec nemá býti bulvárem, jak se projevil a Denní Věštec má psát pravdu a nic než pravdu! Vyzývám oba viníky, jak autorku článku tak toho, kdo schválil tento článek do oběhu, aby se styděli a rozmysleli si, jak tedy má Věštec vypadat! Jestli jako sprostý plátek nebo seriózní tisk! Kdybych byl šéfredaktorem já, nikdy bych toto nepovolil a pokud to nepovolil šéfredaktor, tak bych okamžitě vynadal tomu, kdo to povolil a potrestal autorku článku. Nebo chcete mít kouzelnický Blesk, který se z DV stává? Čekám jenom, až někoho z vaší redakce napadne obvinit například pana zástupce Gravediggera z nekrofílie a pana inspektora von Alecata ze sexuálního obtěžování studentek proto, že má v koleji hodně dívek.
  Albus Brumbál, duch a bývalý ředitel školy Čar a kouzel v Bradavicích.

  1. Re: NE, – Vážený pane Brumbále a jste si jistý že pan Alecat neobtěžuje studentky?? Mno sice se tvrdí že se jim to líbí..pravda…ale přesto…
   Nemluvě o tom že velevážený pan Nekro se vyžívá v pytvání mrtvol, což taky o něčem svědčí že?

 6. Ne? Ale ale… – Ale pane ex-Brumbále, noviny nemají říkat pravdu, noviny mají přinášet informace. Pravdu, pravdu a nic než pravdu musíte vypovídat akorát pod přísahou před Starostolcem.
  Noviny jsou noviny a hlavní poviností novin je přinášet zprávy. A ne zprávy hodnotit.

 7. – fakt trapný, že se autor nestydí.. to píše, jako by měl důkazy… to je sprostý, fakt že jo.

 8. Drby… – Drby a pomluvy jsou také informace. Pokud jsou nepravdivé, budou jistě vyvráceny a ostuda se obrátí na šiřitele pomluv.
  Ale zavírat oči před zprávami jen proto, že jsou nepříjemné, to už nedělám. Kvůli tomu jsem ztratil místo ministra.

 9. Možná nevíte – čím nejvíce potěšíte prof. Nekra the Gravediggera. Už léta mu posílám k Vánocům a narozeninám kdejakou mršinku, za což provádí nábor mých věrných mezi staršími studenty. Připoj se i ty! Nekro, už nic nemaskuj! Nemysli si, že na tebe nemůžu! CRUCIO!

 10. Nekro – od člena úzkého kruhu očekávám, že při cruciatu od jeho pána bude vydávat libé souzvuky tónů. Ne že bude řvát jak raněnej hipogryf. CRUCIO! A zkus třeba „už mi lásko není dvacet let …tadády jády dádadá“ A nebul, posmrkáš si ten bezvadnej vohoz …

 11. re. Falesny Vsichni_vime_kdo – Pravda, pane Malfire.
  No tohle!!!!
  Ja se snazim se tu zavdecit a predstiram mucenyho a on to neni pravej Vsichni_vime_kdo !!!!

  To si vypijes!
  Hned to nabonzuju pravemu Vsichni_vime_komu!!

  1. Re: re. Falesny Vsichni_vime_kdo – Jak se odvažujete tvrdit, že nejsem pravej?!!!!! Tak já se snažím hrát hodného strýčínka, abych dokázal polapit i ty nejnevinnější, a dva z mých věrných mně tu veřejně odmlouvají?! Já vám dám, že nejsem pravej! CRUCIO! CRUCIO! CRUCIO! CRUCIO! HOHOOOO! Bylo to dost opravdové?! žádný mršinky k Vánocům, pemprsky dostaneš! Pokud přežiješ můj HNĚĚĚVVV!!!! A teď si střihněte, koho z vás mám tak trošku zabít?! AVADA ….

   1. Re: Re: re. Falesny Vsichni_vime_kdo – Malfaira, Malfaira!! Vaše lordstvo zabíjte Malfaira!! ….
    pana Nekra by byla škoda…

 12. Ehm Ehm – No, jestli dovolíte Vaše zkaženosti, ráda bych se za oba přimluvila. Jsou Vám věrní celá léta a škola je potřebuje. Co takhle vrhnout nějakou zakázanou kletbu na Effel, která se do toho začla míchat? :))

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *