Myslím, že není třeba nijak podrobně představovat mrzimorskou Felicitas Frobisherovou. Na hradě se „potlouká“ již hezkých pár let a v mrzimorské koleji toho vykonala více než dost. Nyní je trochu mimo záběry hlavních kamer, ale to nestírá její dřívější zásluhy. Rozhovor s ní byl velice příjemným popovídáním a doufám, že i vám se bude dobře číst…