Život novinářky je opravdu hektický… Dopoledne 7. července jsem strávila v redakci Žlutého Trimela, kde jsme s kolegyní redaktorkou Vicky dávaly dohromady články o Nováčkovské soutěži a Velké letní fotosoutěži, a když jsem se podívala na hodiny, s hrůzou jsem zjistila, že vyhlášení Osobnosti Hogwart už mělo začít před dvaceti minutami. Jako na potvoru se do toho tentokrát nevloudila žádná bradavická půlhodinka, takže když jsem přiběhla s brkem a žlutým deníčkem do Velké síně, madam Anseiola Renine Rawenclav byla už u 4. místa.
Sláva, stihnu první tři, a to je koneckonců nejdůležitější!
Den: 7. 7. 2010
Vyhlášení OH ve Velké síni!
| Vydáno:Nestihli jste vyhlášení této exkluzivní soutěže? Já a můj bonzbloček jsme byli u toho!
Slečna Maybel pod drobnohledem
| Vydáno:Maybel Heavenhell je mrzimorská „bodově“ celkem nezajímavá osoba. V jiných směrech je ale o této prvačce na hradě hodně slyšet. Školu zdobí její zástava a dotyčná se umí „vkusně nevkusně“ oblékat. Proto jsem byla ráda, že si našla čas k poskytnutí tohoto rozhovoru.
Exkluzivní foto přímo z kuchyně!
| Vydáno:Byli jste již v kuchyni? Ne? Máme pro Vás exkluzivní papparazzi fotku našich skřítků, kteří nám denně připravují jídlo a jsou ochotni Vás obsloužit, pokud se dostanete k nim do kuchyně!