Prázdniny: Zdravíme hrad!

| Vydáno:

zasílám své pozdravy z prázdnin,

Na začátku prázdnin byla vypsána stejnojmenná soutěž, do které až do konce srpna můžete zasílat své pozdravy pro hradní obyvatele. Veškeré došlé vzkazy budou i nadále doplňovány do tohoto článku, tak posílejte, ať hrad ví, kde jste o prázdninách byli a co jste zažili.

Módní patrola

| Vydáno:

I modrý časopis Corvinus hlásí změnu! Do čela Módní patroly usedla Gabrielle Sweet. Dávejte tedy dobře pozor, co máte na sobě! Jejímu bystrému zraku neujde ani děravá ponožka. Přejeme hodně dobrých nápadů a úspěchů na módním poli!

Koloděj nekončí

| Vydáno:

Ani letní horka nezastaví obyvatele hradu před nánosem cukru z létajících palačinek a před zelenou sprškou slizu. Ve Velké síni co chvíli dovádí studenti a kdo si nedá pozor, rychle přijde ke kalorické radosti či mu ve vlasech přistane několik pavučin. Léto s Kolodějovou poutí ještě zdaleka nekončí!

Věci od Koloděje

| Vydáno:

Letos asi obyčejné letní oblečení a doplňky ve skříních zůstanou. Obyvatelé hradu, ověnčení kruhy, jojo, frkačkami, akvárii, papírovými růžemi, roztodivnými brýlemi nebo sladkostmi se radostně prohánějí hradem a užívají konce prázdnin. Občas se ozve smutné povzdechnutí, že všechny věci po odjezdu pouti zmizí.

Mrzimor – krb

| Vydáno:

V Mrzimoru vyhasnul krb! Žlutí studenti mají jediné štěstí, že je zrovna léto a teploty dosahují omračujících hodnot. Pokud se však Mrzimoru nepodaří brzy krb zapálit, měli by se všichni Žlutí začít poohlížet po nějaké dece.

akvárka

| Vydáno:

Hlídejte si svá akvárka z pouti! V zákoutích hradních chodeb se skrývají skřítci, kteří si mastí ručičky, aby vám vaše akvárka v dobré víře vyfoukli. Co s nimi budou dělat, to se neodvažujeme ani pomyslet…

Pouť

| Vydáno:

Pouť je tu! Koloděj po delší době našel cestu do Prasinek, kde si za pár žetonů můžete vystřelit růže nebo nakoupit žertovné předměty, díky kterým si vystřelíte z kamarádů. Žetony získáte plněním soutěží, tak hurá do nich!