Statistika zkoušek OVCE a KOZA Léto 2021

| Vydáno:

Závěr roku uběhl mílovými kroky a měli bychom vyzdvihnout ty, kteří letos nelenili a i přes tunu jiných povinností se rozhodli, že si zpestří hradní život zkouškou dospělosti OVCE nebo rozšiřující zkouškou KOZA. Tyto dvě zkoušky může kouzelník složit jen jednou za život a otvírají mu tak trošku další kapitolu v jeho životě. Pokud se chcete dozvědět, kdo si zkoušku zapsal a kolik jich nakonec bylo, jste na správném místě.

Pokračování deníku jezevčice – 11 díl

| Vydáno:

Třetí ročník se pomaličku kulí ke svému konci. Jezevčice si nedala říct a zapsala si osm předmětů. Zvládla je všechny? Dokončila je? Podařilo se jí odeslat závěrečné eseje, usnula na vavřínech, nebo snad dokončila jen některé? A proč jí hořely vlasy? To vše a ještě více se dozvíte v následujícím kousku deníku, který pro Vás pečlivě píše. 

Úplněk

| Vydáno:

Obyvatelé hradu mají problém s úplňkem. Podle všeho se totiž zobrazuje málokdy, a když už se objeví, netrvá většinou ani jeden den. Zato nov může být klidně tři noci po sobě… Zbláznil se vesmír?

Omyl

| Vydáno:

Pan ředitel sice přepnul ročníky, udělal to však až po přijetí nováčků na hrad, a tak byl každý nový student zřejmě omylem zasažen postaršovacím kouzlem – všem je 12 let, podle famfrpálových předpisů tak mohou sami trénovat na koštěti. Povede to k hromadě úrazů, než se situace napraví?

Zlořád

| Vydáno:

Mezi studenty a profesory opět koluje ZLOřád! Nenechte se umlčet, ohlídejte jej a získejte speciálního magíka. Troufáte si na den plný vulgarismů a pojídání fazolek? Díky madam Dawsonové máte možnost zažít noční můru v přímém přenosu!

Zmijozel

| Vydáno:

Zmijozel avizuje změnu na postu pokladníka! Po Astorii von Pens se zeleného trezoru ujme nejbohatší studentka školy – Inees Rut Gowstring. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších galeonů jak na konto koleje, tak na konto osobní!

Nebelvír

| Vydáno:

Nebelvír nezůstává se změnami ve vedení pozadu. Na post primusky nastoupila bývalá prefektka Skylar Blair Anderson, druhá prefektka Newika Shelley Lovecraft se posunula na post kapitánky famfrpálového týmu. Prázdná prefektská místa po obou zaujaly Princess Star a Mira Jay Michaels. Gratulujeme, kéž se všem čtyřem v nových funkcích daří!