dovolená

| Vydáno:

Šéfredaktorka má dovolenou, redaktoři mají pré… aneb co se děje v redakci, když má Theresa Veilin Brendi mudlovskou a tak trochu i kouzelnickou dovolenou? Snad po návratu najde svou redakci v původním stavu… anebo snad nezůstane kámen na kameni?

ŠFM

| Vydáno:

Famfrpálová sezóna byla zahájena! Jako první v této sezóně bude trénovat tým Zmijozelu. Tréninky mají objednané i týmy Nebelvíru, Mrzimoru a Havraspáru. Všem týmům přejeme plnohodnotné tréninky a při zápasech štěstěnu na jejich straně… ten, kdo si ji nakloní nejvíce, vyhraje školní famfrpálové mistrovství a s ním i famfrpálový pohár!

školní pohár

| Vydáno:

Týden po otevření výuky se o první příčku přetahují Zmijozel (1 278 b) a Nebelvír (1 146 b). Havraspár (529 b) je zatím na třetí příčce a Mrzimor (253 b) zatím ještě odpočívá na čtvrté pozici. Na závěry je samozřejmě ještě brzy, ale kdo ví… možná už teď lze odhadnout, kde nastane hlavní boj o školní pohár… My se každopádně na celý ten boj a zvraty v něm moc těšíme! A vy?

Každoroční dobrovolný běh za předměty – Zima 2020

| Vydáno:

Pojďte se s námi podívat napříč kolejemi, o zápis jakých předmětů byl letos největší zájem. Které se zaplnily jako první a které učebny zůstanou zcela prázdné? Zabodují předměty nové, či studenti zvolí starou známou klasiku? To vše a ještě víc se dozvíte na následujících řádcích, okořeněných číselnou statistikou. Důkaz, že statistika nemusí býti nuda!