Andy T.

| Vydáno:

V tichosti z hradu odchází Andy Topher, dnes obyvatelka Prasinek, před nedávnem profesorka, která hradu během své poměrně krátké kariéry přinesla skvělé předměty – Hradní divadelní kroužek a Tvory doby ledové. Profesorka se vypařila v Zimě 2020, kdy musely být její předměty suplovány. Slečno, nezapomeneme a děkujeme!

Mrzimor-led

| Vydáno:

Zdá se, že Mrzimor uloupí ještě nějaké nováčky navíc. Těsně před rozřazovací slavností se mrazí jeho studenti. K ledu se schovala bývalá famfrpálová kapitánka Jenny Laila Gilesová, mrzimorská absolventka a stálice Ywa od Roztodivných a do ledových krajin míří i třeťačka Cassiopea Zmlklá. Snad se všechny slečny zase brzy vrátí.

vyhlídky

| Vydáno:

Školní rok se blíží čím dál víc a hradní obyvatelstvo vyhlíží další nováčky. Nováčci pro změnu vyhlíží Moudrý klobouk. Moudrý klobouk vyhlíží pana ředitele, neboť potřebuje oprášit a snést do Velké síně. A Velká síň už je v procesu příprav na zahajovací a zařazovací slavnost školního roku Zima 2021.

HK soutěže

| Vydáno:

Ve zmijozelském Hadím králi skončily dvě velké soutěže pro celý hrad takřka najednou. V maškvorkovém turnaji suverénně zvítězila zmijozelská Nena Campbell, Ďáblovu výzvu pak naprosto ovládla mrzimorská Marisa Missy Moon. Gratulace i poděkování však patří všem zúčastněným!

Kuchyně

| Vydáno:

Poslední prázdninové dny se skřítkové doopravdy předvádějí! Každý den plní stoly ve Velké síni neskutečným množstvím různorodých kuchyní, snoubících se s opojnými vůněmi a originálními chutěmi. Užívejte, dokud to jde!!!

Křížem krajem I. – Kapské město

| Vydáno:
Kapské město – místo, kde se prolíná bohatství s chudobou, příroda s bohatou zástavbou a kde veřejná doprava skoro neexistuje, když už, tak v dezolátním stavu. Podíváme se na něj trochu blíže, ráda bych vám v tomto cestopise představila zajímavá mudlovská místa i poukázala na kouzelnické záhady.

kabinet IV – 2

| Vydáno:

Prvními odvážlivci, kteří se upsali v kabinetu inspektora výuky, jsou Lenůlie Čihůlková a Anseiola Jasmis Rawenclav. Je to snad znamení, že se profesoři konečně probudili z prázdninového odpočinku a začínají něco dělat, nebo to byl jen slabý záchvěv a inspektor výuky bude mít ještě co dělat, aby je srovnal do latě?

Nováčci, kde jste?

| Vydáno:
Za ty roky mi už léta na hradě trochu splývají. Že je léto, si ale ještě všímám. Pro mě na hradě bývá vždycky typické hemžením nováčků. Letos ale nic. Po prvním kole registrace se na hradě objevilo jen 55 nových tváří. Tedy objevilo, ono je to celé trošku složitější…