Soubojový klub očima třeťáků

| Vydáno:
Už jen hodiny zbývají do konce školního roku. Čeká nás závěrečná slavnost a postup do dalších ročníků. Živě si vzpomínám, co se dělo v tuto dobu před jedním hogrokem. Téměř všichni studenti druhých ročníků okupovali chodbu se vstupem do soubojového klubu a nedočkavě hypnotizovali dveře. Toužili se konečně dostat do těch tajemných prostor, které jim byly stále uzavřeny. Uplynulo několik měsíců a mnozí z nich se v soubojovém klubu cítí jako doma. Jak získávali své zkušenosti? Jaké kouzlo jim stále unikalo? A jak si vedou ve sklepení? Odpovědi na tyto i jiné otázky najdete v tomto článku.

Nové talenty letové plochy – ZIMA 2015

| Vydáno:
Čas běžel jako voda a obě dvě vlny nováčků tohoto školního roku nahlédly do skoro všech zákoutí na škole. Kolik z nich ale nahlédlo do tajů letové plochy? A kteří z nich si dokázali s nástrahami poradit? Denní věštec vám přináší lehké a přesto hodně vypovídající shrnutí jejich snažení a úspěchů. Tak držte si košťata, letíme!

Lothianské valkýry

| Vydáno:

Někteří z vás si možná vzpomínají na úžasnou famfrpálovou Cullenovu fintu z roku 1957. Ale můj vnitřní duch mi říká, že vás moc nebude. Protože většina z našich pravidelných čtenářů si napamatuje ani to, co bylo minulý měsíc, natož odrážecký zákrok před půl stoletím v poměrně malé skotské regionální lize, který se mimochodem už nikdy nepovedlo zopakovat. Proto vzniká tento cyklus na pokračování, který má vám, milí čtenáři, připomenout krásu zaprášených archivních sportovních záznamů, schovaných třísek z oblíbeného koštěte a především obnovit slávu Lothianských valkýr!!!

Adrenalinové sporty trochu jinak

| Vydáno:

Určitě jste si všimli, že mudlové a někteří kouzelníci se začínají věnovat tzv. adrenalinovým sportům. Pro vysvětlení dodám, že jde vesměs o nebezpečné sporty, při kterých jde hlavně o vzrušení z nebezpečí.

I já jsem jejich částečným příznivcem, už několik let pravidelně skáču s padákem z letadla. Ale netušila jsem, že pravý adrenalin můžete zažít při tak banální věci, jako je jízda autobusem nebo vlakem. No posuďte sami.