IV

| Vydáno:

Po předchozím i předpředchozím roce se situace s výukou obrací k lepšímu. Pan Orionis, byť je ve funkci velmi krátce, se činí tolik, že si to pochvalují jak profesoři, tak studenti. Všichni se na tento rok velmi těší.

Mark

| Vydáno:

Hradem se šíří skličující zpráva. Profesor Cestování pomocí magie, pan Mark Petersvood, letos neotevírá ani jednu třídu. Kam profesor odcestoval, se neví. Většina jeho bývalých studentů však odcestovala ke svatému Mungovi, kde se z tragické zprávy vzpamatovávají.

pražába

| Vydáno:

Je důvod k oslavám. Oblíbená hradní profesorka madam Barbara A. Lecter se tento rok stala hrdou praprapražábou, když do Zmijozelu přišlo její první prapraprahádě. Všechna háďata, praháďata, prapraháďata a praprapraháďata tímto madam gratulují.

mecenáši

| Vydáno:

Chtěli jste se někdy stát modelkou nebo modelem? Nyní můžete! Tři největší mecenáši spolku U Růžové chryzantémy budou použiti jako modelové na hlavní stránce pro předvádění nejnovějších kousků z návrhářské dílny!

nový spolek

| Vydáno:

1. 2. byl založen zbrusu nový návrhářský spolek „U Růžové chryzantémy“. Tato událost byla na hradě přijatá s nadšením, jelikož návrhářů je na škole velmi málo a všichni doufají, že noví návrháři znamenají i nové oblečení na PU!

Známé i neznámé UNC, jak ho zná hrad?

| Vydáno:
Udílení novinářských cen se nám blíží, a tak bylo na pořadu dne obejít hradní obyvatelstvo a zjistit, jak moc toto prestižní ocenění znají. Studenty i profesory jsem zastavovala na chodbách bez rozdílu věku či pohlaví, a tak se mi povedlo sesbírat dostatečné množství materiálu na tento článek. Jaká je tedy gramotnost našich čtenářů ohledně samotného vyvrcholení novinářské sezóny?