Kouzelnické turistické značky

| Vydáno:
Loni na podzim se stalo to, co se stává každému z nás. Byla jsem přepracovaná, unavená, bez nálady… A tak jsme doma usoudili, že je čas vydat se na dovolenou. A aby to byla pořádná změna, rozhodli jsme se zanechat kouzla za sebou, hůlky jsme uzamkli v domácím sejfu a po mudlovsku vyrazili poznávat přírodní krásy Adršpašsko-teplického areálu.

fialový famfr

| Vydáno:

Fialoví na famfrpál nezanevřeli. Od března je kapitánka Theresa Veilin Brendi jednou za čas vyžene na hřiště, aby nezaháleli a věnovali se sportu. Někteří to navíc potřebují, protože hrozí, že nebýt povinných přestávek, zavalily by je pergameny s úkoly a soutěžemi, které musí opravit…

členové RCH

| Vydáno:

V Růžové chryzantémě přibývá mladých a šikovných návrhářů. Mezi největší talenty, které začaly v poslední době publikovat své návrhy, patří Gabrielle Sweet, Christina Elizabeth Stark, Kenna Astrea Sardothien a Nina Yozhinski. Přejeme jim mnoho štěstí a trpělivosti! Zbytku hradu přejeme, abych nové kousky byly již brzy k dostání na pultech.

snaživec

| Vydáno:

O největším bodohrotiči je letos víceméně rozhodnuto. Pokud se zmijozelská studentka Bibi Anne nerozhodne opustit pozemky hradu, získá do své sbírky titul Snaživec roku s náskokem pěti tisíc bodů. Pro Bibi to bude druhý snaživec, což je úspěch o to větší; je totiž teprve čtvrtou studentkou v historii, které se tento řád podaří získat podruhé.

body

| Vydáno:

Šest termínů výuky je za námi, ale stav bodování se od počátku roku nijak výrazně nezměnil. Školní pohár si zřejmě odnese Havraspár, který má v tuto chvíli na kontě zhruba 22 tisíc bodů. Druhý Zmijozel, který má 14 tisíc, se o útok na první příčku už zřejmě nepokusí.