Jak jsem se vrátila z mrazáku

| Vydáno:
Na našem hradě je možnost nechat se zmrazit. Je poskytnuta komukoli, kdo si o ni zažádá. Jsme obyčejní kouzelníci, máme své hranice a limity. A někdy je třeba říci dost. Když už nemůžeme nebo nechceme, potřebujeme odpočinek, je zde právě tato možnost jakéhosi náhradníka odpočinku. Lze si vyčistit hlavu, vše promyslet, podumat a v neposlední řadě dohnat i chybějící hodiny spánku.
Potřebovala jsem odeslat do mrazáku dopis, osud tomu ale chtěl, že se dopis dostal do jiných rukou, sovička v chladu zřejmě zabloudila. Nicméně díky této náhodě jsem se seznámila s nenápadnou dívkou jménem Martha Eufrathes Having. Začaly jsme si psát a vzniklo mezi námi přátelství. Dnes se smíchem popíjíme čaj U Tří košťat. Marthu jsem poprosila o malé interview. S nadšením souhlasila.

Any dům

| Vydáno:

Madam Dawson si po nákupech v NiTi koupila nemovitost v GD, takže je úplně chudá. Pozemek je zatím celý zablácený a prý jí jen pár kusů nábytku levituje u stropu prázdné místnosti. Byla to dobrá investice? Nebylo by lepší kupovat si šaty?

hledání

| Vydáno:

V posledních několika týdnech se v soutěžích objevil nový trend: hledání. Přijde po hledání studentů, slov v jámě, plamenů, květin či vlastních matematických dovedností i hledání prasklin ve zdech hradu?