Zjistěte svou budoucnost

| Vydáno:
Pokud máte pocit, že doba vybízí k tomu, abyste se ptali na svou budoucnost, pak s vámi rozhodně souhlasíme. Na hradě se toho děje tolik, že zkrátka nejde nebýt zvědavý. Víte, co teď máte? Máte jedinečnou možnost položit otázku, a když budete mít štěstí, dostanete na ni i odpověď. Zdarma… to se vyplatí, no ne?

Poradna skřítka Trapáčka

| Vydáno:

No to jsem teda hrozně rád, že vás zase vidím. Abyste věděli, tyhle mecheche, narozeniny a tentononcy z duše nesnáším. Zatímco se všichni ostatní baví, já musím pracovat. No je tohle fér?! Že se stejně jinak flákám? Ale kdeže! Ostatní se baví prací a já se bavím tím, že se baví. A to je sakra práce, abyste věděli!

Ale abych se taky dostal k tomu, proč jsem byl zase donucen usednout za stůl a vykecávat se tady do papíru – došlo mi od vás pár roztomilých dotazů, na které jsem se rozhodl odpovědět.

Novoroční Hororskop na rok 2009

| Vydáno:

To jsem to zase schytal. Ach jo. Přátelé, nevím, jak vy, ale mne tedy ten nový rok vůbec netěší. Znamená to pro mne jediné – práci. A tu já, prosím, nerad!

Možná se ptáte, proč jsem se tak dlouho neozval. Ne – určitě se ptáte! Určitě vám totiž hrozně moc chybím a nemůžete beze mne žít – tak!

Inu, já bych se i objevil, což o to. Potíž je v tom, že … se mi nějak nechce. Hned po svatbě jsem se ztratil a je mi fajn, děkuji za optání. Tedy, bylo mi. Dneska jsem totiž zase vylezl, zlákán vidinou pořádné žranice – a ona mne čapne Rawenclav … totiž madam Renine Rawenclav a přinutí mne k psaní hororskopu. Jedno vám řeknu – příští rok držím hladovku!

Souhvězdí 7/7

| Vydáno:

V minulých dílech jste se mohli seznámit se všemi souhvězdími, které se vyskytují na naší obloze. Po přečtení už byste měli vědět, jaké souhvězdí to vlastně máme, znát jejich nejdůležitější hvězdy a také podle čeho jsou souhvězdí nazvaná. Teď mě čeká poslední úkol a to seznámit vás, jak a kdy pozorovat hvězdy a souhvězdí. Tedy co nám přináší jarní, letní, podzimní a zimní obloha. Tedy vám přeji příjemné poslední počtení…

Souhvězdí 2/7

| Vydáno:

Některé jsou méně známé, jiné už více, přesto jsou to krásné útvary vyskytující se na naší obloze. Ano. Mluvím o hvězdách a o jejich seskupeních zvaných souhvězdí. Po přečtení už byste měli vědět, jaká souhvězdí to vlastně máme, budete znát jejich nejdůležitější hvězdy a také budete vědět, podle čeho jsou souhvězdí nazvaná. Tedy přeji příjemné počtení…