Havr kagíky

| Vydáno:

I Havraspár se ve čtvrtek pustil do plnění kagíků. Nejprve vařil lektvary pro Alchymistu III. První pokus nevyšel o 24 lektvarů. Druhý pokus se ukázal jako úspěšný. Výprava za bubákem se proměnila v nervydrásající drama, když Irenne Lois Calder a Ali Rodgerová porazily bubáka v posledních dvou minutách! Do konce časomíry zbývalo necelých 20 vteřin. Havraspár se tak ujímá vedení v kagíkovém poháru s 1 050 body.

Havr specialista2

| Vydáno:

Po delší době další kagík, tentokrát havraspárský! A nakonec úspěšný! Modří nás napínali dlouho, co si budeme, nakonec však Specialistu II. splnili. Zbývá posledních pár dní, kdy bude možné kagíky plnit, asi teď tedy uvidíme mnoho pokusů – kolik z nich však bude úspěšných? Jsme zvědaví!

Wellness

| Vydáno:

Kouzelné kadeřnictví rozšířilo nabídku svých služeb o wellness. Bouchli jste v laboratoři? Nevadí, kadeřníci vám setřou saze z tváří a nemusíte svůj účes hledat v záplavě dalších. Automaticky vám nabídnou ten, se kterým jste bouchli, a to jen za 1 srpec.

Mrkání

| Vydáno:

Mrk, mrk! V úterý ráno začaly studentky na hradě pomrkávat na své okolí. Že by šlo o další update vrstev na postavičkách? A bude mrkání trvalé? To se nejspíš brzy dozvíme.

Vrstvy

| Vydáno:

Pořadí dýně-hnojůvka-vejce-sníh? Cože? To se jen ve Velké síni mohutně házelo vším možným na pokyn madam de Nagy. Celý Den hůlky byl ve znamení podivných událostí: objevily se plešky, mizely nohy, ženám rašily vousy a profesorům mizely nosy. Mohlo za to testování vrstev na postavičkách.

Nové účesy

| Vydáno:

V Kouzelném kadeřnictví se v sobotu objevily nové účesy. Na hradě tak můžete potkat mnoho dam v růžové. Velmi populární je bob à la Marilyn Monroe, který je k dostání i pro brunetky.

Statistika zkoušek Léto 2024

| Vydáno:
Jsme v půlce období psaní zvířecích zkoušek, a tak je nejvyšší čas se podívat na to, kolik zkouškařů na našem hradě letos bylo. Dokázali jsme opět trhnout rekord v počtu zkoušek? A máme letos nějaký unikát? Čtěte dále a dozvíte se nenadále!

Olympijský zpravodaj 2024: Finále

| Vydáno:
Poslední finálový závod se uskutečnil 8. května v tradičních šest hodin. O vítězích již ale bylo rozhodnuto. Trio Noširo – Číčák – Okanagan letos mezi sebe na stupně vítězů nikoho nepustilo. Komu z trojice letos nevyšlo načasování formy? Obhájil někdo svůj loňský výsledek? A máme naději na větší konkurenci v dalším roce?