Konkurz prof

| Vydáno:

Byl vypsán konkurz na nové profesory! Výhodou může i letos být zájem vyučovat cizí jazyky. Konkurz poběží netradičně dlouho, až do 28. července. Bližší informace naleznete v příslušné sekci Ministerstva kouzel.

Hvězdičky

| Vydáno:

V průběhu dne se objevila další novinka! Sovy i další majetek si můžete „ohvězdičkovat“ a určit tak jejich oblíbenost. Na vrcholku vašeho sovince se tedy nemusí tyčit jen ty tři nejvíce opelichané sovy, které máte, ale ty, co jsou vašemu srdci nejblíž. Podobně snáze najdete ohvězdičkovaný majetek v truhle nebo oblečení při převlékání.

ŠFM L24: Zlatonkové loučení

| Vydáno:
Letošní školní famfrpálové mistrovství se nám přehouplo do poloviny a přineslo s sebou poslední nebelvírský zápas sezony Léto 2024. Studenti se v očekávání napínavého utkání začali trousit na hřiště takřka už hodinu předem. A nebylo se čemu divit. Pokud by si dnes připsali vítězství právě červení, rovnou si můžou začít chystat místo na poličce pro třetí famfrpálový pohár v řadě, celkově by se jednalo o jejich patnácté vítězství ŠFM.

ŠFM L24: Nedělní pohodová rychlovka

| Vydáno:
Bylo nebylo, dvě koleje, které vřelým vztahem k sobě plály, sešly se v neděli navečer, aby spolu se zasmály. Zasportovat si, o výhru tolik nešlo – pohár už Nebelvír jistý má, i tak mnoho fanoušků došlo. Pohodová atmosféra trvala jen krátce, do rukou zlatonka padla mrzimorské krásce. Vyrovnaný zápas 170:20 skončil, Mrzimoru první letošní výhra, Havraspáru sezonu ukončil.

Claps Craps: „Momentálně supervizi nehodlám kombinovat s výukou.“

| Vydáno:

Bývalý nebelvírský prefekt, který teprve před pár měsíci zfialověl a téměř vzápětí vyhrál konkurz na jednu z vůbec nejvyšších hradních funkcí – supervisora soutěží. Jak prožíval první rok v nové a náročné roli? Chybí mu kolej? A jaké má plány do budoucna? To vše se dozvíte v tomto článku!

ŠFM L24: Nebelvír × Zmijozel

| Vydáno:
Na termínovou neděli, kdy studenti měli dopisovat eseje, jsme se společně sešli na famfrpálovém hřišti na třetím zápasu této sezony mezi Nebelvírem a Zmijozelem. Studenti se nakonec nemohli vymlouvat na dlouhý zápas, protože zlatonka byla polapena na první průlet.