17 čokožabek k narozeninám!!!

| Vydáno:

Když jsem listovala svým bonzbločkem a procházela si zápisy přibližně z poloviny dubna, padly mi oči na dočista zapomenutý volně vložený kus pergamenu s náčrtkem jakéhosi staršího úkolu, který na okraji stránky obsahoval velmi zajímavou vpisku nadepsanou stejným, výše uvedeným, titulkem.

O co tedy šlo?
(Takový moc pěkný drb…)

Kam zmizely Dívky od Bobří řeky?? Díl první…

| Vydáno:

Díky své obětavé nátuře jsem začala na vlastní pěst pátrat, co se s těmito Dívkami stalo. Napřed by se vám hodilo pár informací. Někdy kolem začátku školního roku začalo pár těchto Dívek uctívat Velkého Bobra. Lákaly tam kde koho. Stala se z toho strašná móda a snad každá holka v Bradavicích ho začala uctívat taky (já tvrdím, že s proudem plují jen mrtvé ryby, tak jsem byla už jenom z principu proti). Své „centrum“, jestli se tomu teda dá tak říkat, si zřídily v Dívčí umývárně, na čtvrtém záchodku vlevo pod obrázkem velkého prasete (Chensie Matrix tvrdí, že já nerozeznám prase od bobra). Když na něj kliknete a zadáte super tajné heslo, které nikdo nezná (tím heslem je slovo bobri, taky vás to překvapilo?), dostanete se do takové místnůstky, ve které zdechl pes už dávno a pořád se tam jenom rozkládá…

Tento spolek zahaluje hodně tajemství, po kterých bezesporu všichni prahnete a nedají vám spát. Některé vám odhalím v následujících řádcích, jiná zůstanou i mému doslova orlímu zraku skryta. Děkovat mi nemusíte, stačí, když mi pošlete po sově nějaké ty dárky xD.

Nezákonní draci

| Vydáno:

Vážení čtenáři, opět se vám hlásí Midar Kilahim. Po dlouhé době, kdy jsem byl mimo dění ve světě a tedy nemohl psát články, jsem se opět chopil svého pera a začal cosi čmárat na pergamen. Ačkoli jsem byl i krátký čas v Mrazákolandu, zůstaly mi kontakty, díky nimž jsem se z ministerstva dozvěděl nové informace, které naši dychtiví čtenáři jistě očekávají.

List ze sklepení…

| Vydáno:

UPOZORĚNÍ: Háďátka, následující řádky snad ani nečtěte. Vaši krev spolehlivě uvedou do varu.

Měla jsem tu čest, nebo smůlu, chvíli si posedět ve sklepení. Trest sice odevzdán byl, ale p.p. Hafila mě potřebovala trošku více potrestat nebo se mi spíše maličko pomstít. Asi jsem jí vážně neměla lízat ty uši… Ale to v tuhle chvíli nebudu řešit, protože to není hlavní náplní tohoto článku.