SS

| Vydáno:

Vrba v Čítárně s příchodem nových letních sil vyhlásila anketu, zda by obyvatele hradu motivovalo psát pod jejími vrbovými větvemi. Odměnou nabízí tajný speciální předmět. Kdo se nechá zlákat nejen hezkou odměnou, ale i příjemným chládkem pod větvemi vrby? Hlasujte a pište!

Tad

| Vydáno:

Kouzla našeho hradu jsou neuvěřitelná! Jeden den profesor Trottertickler mluví o tom, že by se nechal přeoperovat, a druhý den pak po vyhlášení Ceny Roweny z Havraspáru z ředitele Elénéra vypadlo: „Děkuji profesoru Trotterticklerovi a gratuluji držitelce řádu.“ Asi bylo přeoperování doopravdy kouzelně rychlé, jen ne na ženu. Je nám líto, profesore!

Řády

| Vydáno:

Inspektor výuky se rozhodl ocenit nadstandardní práci udělením Picatrixova řádu čarodějů, a to profesorce Mintace Orionis. Na řadovou profesorku byla povýšena Keša z Borové. Za řádnou výuku udělila Studentská rada řád Vox Scholaris profesorkám Any Dawson a Marylin Cuthbert. Všem moc gratulujeme!

OVCE

| Vydáno:

Letos jsme byli svědky složení pěti zkoušek OVCE: Astoria von Pens z předmětu Kouzelnické svátky, Beteramis Athenodoros a Calla Torová z Péče o kouzelné tvory, Inees Rut Gowstring z Právního minima kouzelníka a Lucas Redferrum ze Sedmi divů světa. Všem gratulujeme!

Ostrý brk

| Vydáno:

Řád ostrého brku si z rukou z koule šéfredaktorky Denního věštce přebraly dvě šéfredaktorky: šéfredaktorka Corvina Declaratio, Aya Watanabe, a šéfredaktorka Hadího krále, Saiph Lacaille. Oběma moc gratulujeme!

Poháry

| Vydáno:

Už několik dní před závěrečnou slavností bylo jasné, kdo si odnese famfrpálový pohár, a ještě déle bylo rozhodnuto o novém držiteli školního poháru. Na slavnosti už šlo vlastně o formalitu a bujaré oslavy. Školní pohár si odnesl Nebelvír, který nasbíral 63 220 rubínů. A famfrpálový pohár letos získal Havraspár, který se až do posledního zápasu pral o vítězství se žlutou kolejí. Oběma kolejím moc gratulujeme!

Ceny zakladatelů

| Vydáno:

Známe letošní nositele cen zakladatelů jednotlivých kolejí. Cenu Roweny z Havraspáru si odnesla Ewenlia Lerche. Cenu Helgy z Mrzimoru získal Theodor Mudd. Cena Godrika Nebelvíra putovala k Esmeraldě Milagrosa a Cenu Salazara Zmijozela si převzala Noah Limbani. Všem oceněným moc gratulujeme!

Fazolkovaná

| Vydáno:

Další fazolkovaná je tu! Ve Velké síni však někteří vyjádřili nevoli k obyvatelům, kteří fazolky pojídali, a tak si pojídači hledají nová působiště… od KNP přes Rosmertin hostinec až třeba po domácnosti v Godrikově Dole.

Pohádková sezóna s hořkým koncem pro Mrzimor, první a poslední výhra této sezóny pro Nebelvír a pohár pro Havraspár

| Vydáno:

V sobotu 12. 6. jsme se letos naposledy sešli na hřišti. Ačkoliv tribuny zely docela prázdnotou, troufám si tvrdit, že pro mnoho žlutých šlo doslova o historický zápas a Havraspárští naopak mohli jen doufat, aby se zápas žlutým nepovedl a mohli si tak pohár letos odnést oni. Mrzimor měl totiž letos nádherně našlápnuto k výhře poháru. Cestu k němu mu však zkřížil ještě velmi silný tým Nebelvíru, a ač se jezevci snažili, co mohli, radovat z výhry se mohl po hodině a jednadvaceti minutách Nebelvír (280:40) a z poháru Havraspár.

Ohlédnutí za KouzlOscarem 2021

| Vydáno:

Večer před prvními dvěma představeními to ve Velké síni vzrušeně hučelo. V kadeřnictví bylo narváno, tamní zaměstnanci nestíhali plnit přání krásychtivých obyvatel hradu. A nejenže se měnily účesy, ale pánové nasadili i slavnostní nové vousy! Za oba večery se vystřídalo neuvěřitelných 49 účesů! 

OH 2021

| Vydáno:

Horký nedělní večer narušil velký potlesk šířící se z Velké síně. Nadešel čas vyhlášení Osobnosti Hogwarts.
Na 10. a 9. místě se umístil klan Orionisů, madam Mintaka a pan Filius. Každý získal osm hlasů. Po deseti bodech si rozdělily madam Hekatea a slečna Saiph, obsadily sedmou a osmou příčku. Páté a šesté místo obsadily madam Veronica Narcissa Williamsová a madam Niane. Čtvrté místo obsadila neskutečně kreativní madam Neryska s 12 hlasy. Na krásném třetím místě se umístila se 13 hlasy slečna Aimée Leavittová. Na druhém místě se umístila madam Any i s Dawsonkou se 14 hlasy. První místo s neuvěřitelnými 26 hlasy vystřelilo do hvězd madam Barbaru Arianne Lecter! Posíláme velkou gratulaci nejen vítězi, ale všem.
Simelie Mallorny: – nafukuje žabí balonky a vypouští je po síni –