ŠFM

| Vydáno:

Před námi je poslední zápas, který rozhodne o tom, která kolej si odnese famfrpálový pohár. Ve hře o první místo už jsou pouze Havraspár a Mrzimor. Žlutí jsou ovšem v lepší pozici, protože zatím nemají jedinou prohru – podaří se jim v posledním utkání dokázat, že si poprvé první místo zaslouží?

Hogwarts a jeho letité poklady

| Vydáno:

Na Hogwarts máme opravdu hodně možností, kterak se obléknout. A pořád máme málo! Sotva ukořistíme jedny šaty, chceme další… tak ukořistíme ještě patery, možná desatery a vlastně ani tahle sukně není špatná, kalhoty se taky hodí a podívejme se na ten krásný klobouček…

1. OVCE

| Vydáno:

A máme tu první ohodnocenou písemnou zkoušku OVCE! Lucas Redferrum se již může chystat na svou ústní zkoušku s profesorem Uroborosem ze Sedmi divů světa. A pokud se chcete dozvědět o těch v Africe, neváhejte si práci přečíst!

KouzlOscar

| Vydáno:

Blíží se soutěž KouzlOscar. Účastníci původně měli mít možnost vyhrát v klání zbrusu novou speciální sovu. Tato odměna však byla na poslední chvíli zakázána ředitelem školy. Tým organizátorů zoufale přemýšlí, jak tuto ztrátu nahradit.

KouzlOscar 2021

| Vydáno:

Posledních pár dnů se na hradě nemluví o ničem jiném než o blížících se divadelních představeních v rámci celohradní soutěže KouzlOscar. Ve Velké síni se staví pódium, na Příčné ulici se objevila divadelní kolekce a můžeme spatřit skupinky nejrůznějších studentů, jak ve volných chvílích šijí kostýmy. Pojďme se společně podívat na to, které herce vybraly jednotlivé koleje jako své reprezentanty.

Jaro podle madame Elat

| Vydáno:

Na madam Elat definitivně přišlo jaro! Ve sportovním záchvatu vymyslela, že studenti dostanou jídlo, pouze pokud oběhnou bradavické jezero. Mnoho studentů zůstalo o hladu. Petromile Nivalis tak kručelo v břiše, že dostala koloběžku a dvakrát objela Velkou síň. Za to, že nikoho nezranila (ani sebe), dostala kávu a čokoládovou buchtu. Od té doby ji nikdo neviděl.