Butik

| Vydáno:

V pondělí večer otevřel po dlouhé době butik Madam Malkinové. Na pultech se objevilo zboží s tematikou Sub Salix a vrb ze soutěže spolku U Růžové chryzantémy. Povedlo se vám ulovit všechny vysněné kousky?

Fazolkovaná

| Vydáno:

Fazolkovaná I. – fazolková soutěž, kterou vypsala Niane z Libelusie, rozdělila hrad! Jedni ji zbožňují, jiní… inu, jiným se nelíbí, že je Velká síň plná jedlíků. Do které skupinky se připojíte vy? Čas máte do 10. 4., kdy soutěž končí… ale nesmutněte či se neveselte, čeká nás pokračování… tedy pokud Niane nepodlehne tlaku odpůrců, což bychom neradi!

Varování

| Vydáno:

Přátelské varování z redakce: Nejmenovaná červená, která se často potlouká ve Velké síni, má sklony olizovat cizí lokty. Raději se k nebelvírské prefektce nepřibližujte a už vůbec si nevyhrnujte rukávy!

„O pár let později jsem své záliby v bodohrotičství trochu litovala,“ připouští nebelvírská legenda Jane Mooren

| Vydáno:

Po svém návratu ze země ledové jsem toužila popovídat si s někým, s kým bych mohla zavzpomínat na staré časy. Napadla mě Jane Mooren, ve své době nejaktivnější červená studentka, která se dnes na hradě objevuje už spíše sporadicky. Bála jsem se, že i proto mi mou žádost třeba hodí na hlavu. Jane chvíli váhala, nakonec ale svolila pod podmínkou, že se nebudu ptát na současné hradní dění, které – jak sama přiznala – už příliš nesleduje. Věřím, že její zcela unikátní upřímná zpověď o působení na Hogwarts (okořeněná léty odstupu) potěší nejen ty, kteří pamatují aktivní léta této lvice, ale bude čtivá i pro mladší aktivní obyvatele hradu.