Debutanti, kde dnes jsou? I.

| Vydáno:
V rámci oslav desátého výročí od založení UNC se podíváme na zoubek taktéž debutantům. Tedy minimálně těm, kteří se probojovali na první tři místa. V článku se dočtete, kam to dotáhli, kde skončili, zda ještě píšou nebo jsou na dovolené u tučňáků. Ke čtení doporučuji dobrý šálek horké kávy, čokolády anebo čaje.

Rozřazovací slavnost L24

| Vydáno:
Po masivním náboru na sociálních sítích během zimních prázdnin čekalo na rozřazení hned 216 studentů – to je nápor, jaký Moudrý klobouk už dlouho nezažil. Jak se s tím nakonec popral a která kolej vyšla z rozřazování nejlépe?

UNC 2023: Nominace v odborných kategoriích

| Vydáno:
Jak se říká: „Rok se s rokem sešel…“ a máme tu další nominace do odborné kategorie UNC. Jste zvědaví, koho šéfredaktoři jednotlivých hradních periodik nominovali v odborných kategoriích? Kdo zasedne v odborné porotě a bude tak rozhodovat o tom, kdo si za rok 2023 odnese nějaké to ocenění? Račte číst dál a vše se dozvíte.

UNC 2023: Nominace ve čtenářských kategoriích

| Vydáno:
Jubilejní desátý ročník Udílení novinářských cen je zde a opět tak máme možnost ocenit ty nejzajímavější a nejpovedenější články a projekty stejně tak jako redaktory a redaktorky, kteří v uplynulém roce nejvíce zářili. V tomto článku se budete moct podívat, koho šéfredaktorky všech hradních periodik nominovaly na ocenění ve čtenářských kategoriích.

Desáté výročí UNC!

| Vydáno:
Rok se s rokem sešel a za dveřmi číhá další UNC! A věřte tomu nebo ne, letos nás čeká kulatý 10. ročník. Již devětkrát jste mohli být součástí nejprestižnější novinářské akce celého roku a letos tomu nebude jinak. Pojďme se na to podívat!

Kdo s koho

| Vydáno:

V sobotu 20. 1. se ve večerních hodinách konal poslední zápas famfrpálové sezóny. Výsledek tohoto zápasu zajímal všechny obyvatele hradu, jelikož měl definitivně rozhodnout, kdo bude výhercem ŠFM. Nakonec to mezi Nebelvírem a Zmijozelem dopadlo 250:60 pro červený tým. Co to tedy znamená?