Letní VS

| Vydáno:

S příchodem horkých letních dní se Velká síň proměnila v nádhernou luxusní pláž s pohodlnými lehátky, na kterých mohou zbylí obyvatelé hradu popíjet nealko drinky a poslouchat báječné letní songy. Neváhejte a užijte si pohodu a klid, než lehátka úkliduchtiví skřítci odnesou!!!

Dovolená s CAPartem : Athény – Řecko

| Vydáno:

Cestovní Agentura PART každoročně přináší nespočet zajímavých zájezdů, které nás kouzelníky mají provést po cizokrajných i domovských místech. Denní věštec se rozhodl přinést exkluzivní zážitky z těchto dovolených a ukázat tak obyvatelům našeho hradu, že se investice do profesionálně řízené dovolené vyplatí!

Boty

| Vydáno:

Slečna Sweet objevila své boty. Prý jí byly nahrazeny panem ředitelem. Nebo si uklidila nepořádek v truhle. Těžko říct, pravdu se už asi nikdy nedozvíme. Každopádně máme radost, že studentka má radost, že má boty.

Krátká rekapitulace 4. úkolu

| Vydáno:
Na zveřejnění posledního úkolu čekal napjatě celý hrad. A počkat si musel až na závěrečnou slavnost, kde bylo nejprve odtajněno umístění jednotlivých týmů, teprve potom se diváci mohli podívat na jednotlivá vypracování a rozdělení kostiček. Jak tedy celé klání dopadlo? A jak soutěžní týmy pojaly Zmijozel?

Jaká je Osobnost Hogwarts roku 2020?

| Vydáno:

Marguerita Laux, zmijozelská dušice, která vyhrála Osobnost Hogwarts 2020. Její život před smrtí jako by zapomenul čas, jak už to u duchů bývá. Denní věštec přináší exkluzivní příběh průhledné dívky, která jako první duší existence tuto prestižní cenu, udílenou na našem hradě každý kalendářní rok, vyhrála.

Niane z Libelusie: Neumím si představit, že bych neučila.

| Vydáno:
Profesorka, šéfredaktorka Denního věštce, ale také zakladatelka ocenění Udílení novinářských cen. To vše se v minulosti vázalo k proslulé Niane z Libelusie. Po velmi skvělé kariéře si ji však zavolali mudlové a ona musela na téměř rok opustit hrad. Nyní je zpět! Jaký byl její návrat, co ho provázelo a jaké plány se madam honí v hlavě? O tom, ale i mnohém dalším, jsem si s ní měla možnost popovídat.

Rozhovor s nebelvírským B4 týmem

| Vydáno:
Když jsem vymýšlela otázky pro červený B4 tým, nepřišlo mi, že jsem se nějak rozjela. Když jsem pak ale holkám otázky rozeslala, došlo mi, na kolik věcí jsem se jich vlastně zeptala, zkrátka mě toho hodně zajímalo. Než se mi všechny odpovědi vrátily, trvalo to nějakou chvíli, což je více než pochopitelné… Každopádně je mi velkou ctí konečně představit tento vyčerpávající (čtyř)rozhovor i veřejnosti. Takže se pohodlně usaďte a pojďte se seznámit s pocity, dojmy a názory milých červených slečen.

lízátka

| Vydáno:

Účastnice maškvorkového turnaje Skylar Blair Anderson rozdává svým protivníkům lízátka. Šlechetné, říkáte? Až na to, že lízátka mají výhradně plesnivě zelenou či hnilobně hnědou barvu. Zbavuje se tak dotyčná prošlých zásob ze svého majetku?

narozeniny

| Vydáno:

Před pár dny oslavil náš pan ředitel další 17. narozeniny. Povídá se, že to byla taková oslava, že skřítci ještě nyní uklízejí ředitelnu od slavících… rekvizit. Kdo byl na oslavě přítomen, se doposud nepodařilo zjistit. Asi dobře provedené zastírací kouzlo.