Uzavření Žluté tlapy

| Vydáno:
Jistě jste si stačili všimnout, že se Žlutá tlapa zavřela. Ale proč se Žlutá tlapa po tolika letech zavřela? A jak to ovlivní peněženky studentů? Na tyto otázky nám odpověděl nejen sám pan ředitel, ale také mnoho zdejších studentů. Tak neváhejte a čtěte, co pro vás Denní věštec byl schopen zjistit.

Koťata

| Vydáno:

Koťata, která se nedávno objevila na škole, jsou nezvykle zlobivá. Počůrávají se, koušou věci, žerou fazolky, po nocích mňoukají, všechno drápou a nechávají za sebou hromadu chlupů. My jim to však pro jejich roztomilost odpustíme.

Duchové

| Vydáno:

Hradní duchové podávají hromadnou stížnost na soutěž “Kdo přežije Hog”. Tvrdí, že je diskriminační. V soutěži je prý smrt viděna jako něco negativního a celý koncept naznačuje, jakoby snad mrtvý nemohl něco vyhrát.

Z deníčku křivd: Případ nevinného koštěte

| Vydáno:
Žijeme ve světě plném křivd, útlaku a nespravedlnosti. Je pak smutnou ironií, že se tyto nepravosti dějí ze všeho nejvíce lidem, kteří si to ani trochu nezaslouží. Dobráci, slušňáci a obecně ti hodní, bezúhonní, milí, nesobečtí, skromní a obětaví lidé, kteří všem nezištně pomáhají a ochotně by se pro ostatní rozdali, jsou utlačováni po celém světě. A jelikož mezi tyto lidi patřím, jsem i já vystaven nehorázné šikaně, nespravedlnosti a útlaku.

Potterfest 2019

| Vydáno:
Dne 7. září proběhl v Praze nejkouzelnější den v roce. Už od brzkých ranních hodin se začali kouzelníci a čarodějky ze širokého i blízkého okolí sjíždět do Prahy, konkrétně pak do Národního domu na Vinohradech, aby společně prožili den plný čar a kouzel. Chcete vědět, co všechno bylo na programu? O co jste přišli? Kdo byli pozvaní hosté? Pak čtěte dále.

První termín v trapu

| Vydáno:
Zápis do výuky máme zdárně za sebou. Studenti se už popasovali s prvními úkoly a někteří z nich stihli vypracovat i pár soutěží. Zajímá vás, která kolej má v tuto chvíli zapsáno nejvíce předmětů? Kde jsou nejjalovější nováčci a kdo to zatím nejvíc rozjel? Tak se pojďte s námi mrknout na první letošní statistiku ze světa bodování…