Zjistěte svou budoucnost

| Vydáno:
Pokud máte pocit, že doba vybízí k tomu, abyste se ptali na svou budoucnost, pak s vámi rozhodně souhlasíme. Na hradě se toho děje tolik, že zkrátka nejde nebýt zvědavý. Víte, co teď máte? Máte jedinečnou možnost položit otázku, a když budete mít štěstí, dostanete na ni i odpověď. Zdarma… to se vyplatí, no ne?

Jak jsem se vrátila z mrazáku

| Vydáno:
Na našem hradě je možnost nechat se zmrazit. Je poskytnuta komukoli, kdo si o ni zažádá. Jsme obyčejní kouzelníci, máme své hranice a limity. A někdy je třeba říci dost. Když už nemůžeme nebo nechceme, potřebujeme odpočinek, je zde právě tato možnost jakéhosi náhradníka odpočinku. Lze si vyčistit hlavu, vše promyslet, podumat a v neposlední řadě dohnat i chybějící hodiny spánku.
Potřebovala jsem odeslat do mrazáku dopis, osud tomu ale chtěl, že se dopis dostal do jiných rukou, sovička v chladu zřejmě zabloudila. Nicméně díky této náhodě jsem se seznámila s nenápadnou dívkou jménem Martha Eufrathes Having. Začaly jsme si psát a vzniklo mezi námi přátelství. Dnes se smíchem popíjíme čaj U Tří košťat. Marthu jsem poprosila o malé interview. S nadšením souhlasila.

Any dům

| Vydáno:

Madam Dawson si po nákupech v NiTi koupila nemovitost v GD, takže je úplně chudá. Pozemek je zatím celý zablácený a prý jí jen pár kusů nábytku levituje u stropu prázdné místnosti. Byla to dobrá investice? Nebylo by lepší kupovat si šaty?

hledání

| Vydáno:

V posledních několika týdnech se v soutěžích objevil nový trend: hledání. Přijde po hledání studentů, slov v jámě, plamenů, květin či vlastních matematických dovedností i hledání prasklin ve zdech hradu?

Niam

| Vydáno:

Ačkoli ještě v podvečer madam Niam tvrdila, že kolekce bude nejdřív za měsíc, do pár hodin byla na pultech. A stále je a bude průběžně doplňována, takže nepanikařte. Jde o kolekci zvanou Květiny vyrazily na africké safari.

konec roku

| Vydáno:

Blíží se konec školního roku a šušká se, že u Munga byly tajně zarezervovány dvě postele na speciálním oddělení. Není jisté, zda byla rezervace udělána pro někoho z profesorů, funkcionářů ve studentském vedení nebo pro bodohrotiče. Nejspíš se to však dozvíme brzy…

Našli jsme dvojice – Třetí část

| Vydáno:

Třetí slíbené pokračování je tady! Kdo se stal naším školním Albusem Brumbálem? Kdo je spojován s profesorkou McGonagallovou? Kdo je náš „Pošuk“ či Lockhart? Dozvíte se i jednu důležitou informaci, a sice kdo je náš Hogwartský princ dvojí krve! To vše a ještě víc se dozvíte v tomto článku…

Krátká rekapitulace 2. úkolu

| Vydáno:
Po rozporuplných reakcích na některá rozhodnutí v prvním úkolu byli všichni zvědaví na to, jak dopadne odhalení vypracování i hodnocení úkolu druhého. Jak rozdané kostičky promíchaly průběžné pořadí? Překvapil některý tým svým vypracováním? A vzdala některá další kolej svou účast?

Theresa Veilin Brendi: „Rozhodnutí organizátorky vnímám jako poněkud přísné.“

| Vydáno:
Jaké to je být porotkyní Bradavické čtyřky? Jak jsou podobná klání pro hrad důležitá? Je v nich prostor pro prváky? Je účast v celohradních soutěžích pořád čest, nebo je to spíše za trest? Jak se vypořádat s odchodem jednoho z členů týmu? A má Bradavická čtyřka po odchodu Havraspáru ještě vůbec smysl…? Těmto a mnoha dalším otázkám čelila Theresa Veilin Brendi, další ze čtyřlístku hvězdné poroty. Tak na nic nečekejte a pojďte s námi číst!