Souboják

| Vydáno:

Studenty i profesory trápí už několik týdnů rozbitý souboják – za získané zkušenosti nelze kupovat energii, koncentraci ani další vlastnosti. Doufejme, že se chybka napraví, než se do soubojového klubu dostane nová vlna třeťáků.

Odevzdávání domácích úkolů

| Vydáno:

Také jste někdy přemýšleli, jak je to s odevzdáváním úkolů? Ano, v termínovou neděli nervózně pobíhá po Velké síni vcelku dost studentů, to je svatá pravda, ale nás napadlo prozkoumat tuto problematiku do větší hloubky a trochu si pohrát se statistikou. Kolik studentů je poctivých, odevzdává úkoly brzy, a kdo čeká za minutu dvanáct? Pojďme se tedy studentů zeptat, vždyť statistika nemusí být přeci vždy nuda.

Mudla

| Vydáno:

Mudla pronikl na hrad! A to ne ledajaký – za slečnou z Borové do Velké síně dochází sám ruský prezident Putin. Existuje však podezření, že dotyčný zjevně nebude mudla, protože ke svému odchodu využívá efekt rozplynutí, čehož podle dostupných informací z Ministerstva mudlové doposud nejsou schopni.

Trollí stan

| Vydáno:

V úterý podvečer se usídlil v Prasinkách hojně očekávaný Trollí přístřešek. Je plný sněhových koulí, stromečků i cukrkandlových hůlek a Velká síň je zase plná výkřiků a výbuchů ozývajících se zpodzemí. Je jasně slyšitelné, že Vánoce jsou na spadnutí!

Niam

| Vydáno:

Známá návrhářka Niam byla spatřena na famfrpálovém hřišti a nezabloudila tam! Prý zvažuje změnu kariéry, hospitalizace s mírným vyčerpáním ovšem naznačuje, že to možná není nejlepší nápad. Každopádně držíme palce, ať si každý jde za vlastním snem!

Olivový bibliokoutek XIII. – tentokráte vánoční

| Vydáno:

Milí knižní nadšenci a taky vy, milovníci Vánoc. Dneska se tady můžeme sejít všichni a podívat se na vánoční čtení. Připravte si teplé niokao nebo horkou čokoládu a teplou deku a vrhněme se na zimní, vánoční i mrazivé čtení.
Upřímně přiznávám, že tentokrát přináším tipy a ne všechny knížky mám sama přečtené. Ale naopak jsem si sama z těchto knižních pokladů vybrala, a tak se zase pouštím do čtení. Pojďme tedy na to!

Jak je to s vánočními filmy?

| Vydáno:
Začali jsme vytahovat čepice a šály ze skříní, nakupovat dárky, péct cukroví nebo si jen užívat klidu a být s blízkými. Ano, jsou tu Vánoce. A k nim také patří tematické filmy! Ať už pohádky, akční filmy, nebo thrillery. Ano, mám tu i jeden horor. Nebudu tedy déle zdržovat.